Titanodrol – mocny i bezpieczny przyrost masy mięśniowej

Każdy facet chciałby poszczycić się prawdziwie męską sylwetką, która wzbudzi szacunek na ulicy i wśród kumpli oraz przykuje uwagę każdej dziewczyny. Droga do takich efektów zawsze prowadzi przez ciężką pracę: treningi, wyrzeczenia i odpowiednią dietę. Na szczęście bywalcy siłowni znają wiele produktów, które tę pracę mogą choć odrobinę ułatwić i przyśpieszyć oczekiwane efekty.

Dla zbudowania dobrej, męskiej sylwetki potrzebna jest odpowiednia masa mięśniowa. A tę buduje się nie tylko dietą, ale wykorzystując najnowsze preparaty. Takim preparatem jest np. Titanodrol – sprawdzone kapsułki na masę. Odniosły one sukces na rynku dzięki efektom, ale także dzięki naturalnemu składowi.

Wyniki w parze z bezpieczeństwem

Niektóre osoby, które chcą efekty mieć na „już” wybierają niebezpieczną drogę na skróty. Stosują sterydy, które mają multum efektów ubocznych i w efekcie prowadzą do wyniszczenia organizmu. Dodatkowo są po prostu nielegalne. Stosowanie takich środków jest często wynikiem braku wiedzy, że istnieją inne środki, które również wspomagają przyrost mięśni, ale robią to w bezpieczny i legalny sposób. Do takich produktów należy właśnie Titanodrol.

08

kup teraz button

Skąd się bierze skuteczność Titanodrolu? W każdej kapsułce znajdują się roślinne substancje, które pobudzają organizm do produkcji męskich hormonów, np. testosteronu i hormonu wzrostu. To dzięki nim dochodzi do szybszej rozbudowy masy mięśniowej. Oprócz tego Titanodrol zawiera szereg innych substancji, pomagających na różne sposoby: dodających energii czy poprawiających efektywność treningów.

Odpowiedni dobrany skład

W Titanodrolu znajduje się aż 9 substancji ważnych dla bodybuilderów. Każda z nich ma potwierdzone działanie. Titanodrol połączył je w odpowiednich proporcjach, tak by każdy składnik coś dawał i nie był tylko zbędnym wypełniaczem. I tak np. dzięki kwasowi D-asparaginowemu (DAA) wzrasta ilość wytwarzanego testosteronu. Beta-alanina przydaje się w czasie treningu, ponieważ dba o równowagę kwasowo-zasadową. Nie dopuszczając do zakwaszenia, opóźnia pojawienie się zmęczenia i pozwala przeprowadzić dłuższy trening. L-arginina wpływa na poziom hormonu wzrostu, a dodatkowo ułatwia dostarczenie składników odżywczych i tlenu do mięśni (ma to związek ze stymulacją tlenku azotu). Podobne działanie ma buzdyganek naziemny. Pieprz Cayenne, guarana i kofeina to 3 substancje, które zwiększają poziom energii.

Proste zamówienie i wygoda stosowania

W opakowaniu produktu znajduje się 60 kapsułek, które wystarczają na miesiąc stosowania. Stąd proste wyliczenie podpowiada, że rekomendowana dawka wynosi 2 kapsułki na dzień. Należy je popić wodą, a najlepiej przyjąć na ok. 30 minut przed posiłkiem.

Produkt można kupić w Internecie, najlepiej to zrobić za pomocą oficjalnej strony. Takie rozwiązanie daje pewność co do oryginalności produktu. Jest to także najwygodniejsza forma, ponieważ paczka przychodzi prosto do drzwi.

Podsumowując: Titanodrol przez wielu jest już traktowany jako jeden z filarów budowania sylwetki, obok odpowiedniej diety i treningów. Dzieje się tak, dzięki następującym zaletom:

  • naturalny, bezpieczny, dozwolony skład
  • zwiększenie masy mięśniowej nawet o 32%
  • podwyższenie poziomu testosteronu i HGH
  • zwiększenie energii o 67%
  • podniesienie efektywności treningów
  • poprawa wydolności i wytrzymałości

Każdy znajdzie pakiet dla siebie

W każdym dostępnym pakiecie na stronie oficjalnej, znajdują się też promocyjne opakowania. Przy największym pakiecie są to aż 3 dodatkowe darmowe opakowania, co oznacza, że półroczny zapas produktu możemy mieć za mniej niż połowę rzeczywistej wartości. Wybór większego pakietu po prostu bardziej się opłaca, zwłaszcza kiedy planujemy na poważnie zająć się budową sylwetki.

W branżowych magazynach, jak i na specjalistycznych forach znajdziemy recenzje Titanodrolu. Często razem ze zdjęciami efektów jego działania. W tym miejscu przytoczymy tylko 2 opinie:

„Mam wrażenie, że WRESZCIE pojawił się produkt, który zmiecie wszystkie inne z rynku. Titanodrol ma wszystko, by zrobić furorę i w sumie zaczyna już ją robić, u mnie na siłce stosuje go gdzieś 90% chłopa (a ja byłem pierwszy). Masa rośnie szybciej i przy mniejszym nakładzie sił, nie mam po nim żadnych niepożądanych efektów. Jest moc.” Łukasz, 32 lata

„Titanodrol polecił mi mój coach. Byłem początkujący i usłyszałem, że to pomoże mi szybciej zobaczyć efekty. Trochę się bałem, ale trener nie wciskałby mi jakiegoś gówna. Zwłaszcza, że poszperałem i okazało się, że to wszystko full natural. Od 8 miechów siłuję z Titanodrolem i już jest naprawdę nieźle. Znam kolesi, którzy trenują sporo dłużej, a już nie mają do mnie startu. Nie sądzę, żeby to była tylko kwestia diety czy ćwiczeń, bo każdy się ich pilnuje. Ale nie każdy zna i korzysta z Titanodrolu. Tu jest moja przewaga.” Maks, 27 lat

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest