Prezent dla rowerzysty – najciekawsze propozycje z rowerowego sklepu internetowego!


Podarunek, który nawiązuje do pasji, zainteresowań czy hobby obdarowywanego to zawsze idealny wybór. Jeśli bliska Ci osoba uwielbia jazdę na rowerze, uprawia ją regularnie lub jest wyczynowcem, postaw na prezent związany z jednośladem. Sprawdź, co warto kupić w sklepie rowerowym dla zapalonego rowerzysty!

Nawigacja rowerowa – świetny wybór na prezent!

Nawigacja rowerowa nie jest tanim sprzętem, ale bardzo mocno ułatwia i wzbogaca jazdę. Z pewnością taki upominek zadowoli wszystkich rowerzystów. Zdecyduj się na ten gadżet, jeśli osoba, której chcesz kupić prezent, pokonuje na rowerze długie dystanse, szczególnie poza wyznaczonymi ścieżkami. Nawigacja pomoże jej odnaleźć właściwą drogę w nieznanym terenie, a niepotrzebne błądzenie nie będzie miało już miejsca. Na rynku znajdziesz wiele modeli do wyboru, najczęściej wersje o przekątnej wyświetlacza od 2,5 do 3,5 cala.

Gdy wybierasz nawigację, pamiętaj o tym, aby miała certyfikowany poziom wodoodporności, dzięki czemu jazda w deszczu z tym urządzeniem będzie możliwa. Skup się także na tym, jakie funkcje oprócz nawigacji ma gadżet. Może to być wysokość, aktualna temperatura, parametry jazdy, takie jak pokonany dystans czy prędkość. Kombinacji jest naprawdę wiele, wejdź na internetowy sklep rowerowy i sprawdź, jak prezentują się ceny oraz co dokładnie masz do wyboru w kwestii nawigacji rowerowej.

prezent

Kask dla kolarza szosowego – jaki wybrać?

Kask rowerowy to absolutny must have i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jeśli Twój kolega, mąż, chłopak czy inna osoba, która ma zostać obdarowana, często jeździ na rowerze z pewnością kask ma. Nie zmienia to jednak faktu, że może on być już wysłużony, stary, co za tym idzie mniej bezpieczny. Dlatego warto zastanowić się nad prezentem w takim stylu. Tak jak w przypadku nawigacji, wybór jest ogromny. Najlepszy sklep internetowy online zapewni Ci przynajmniej kilkanaście modeli do wyboru.

Jeśli obdarowywany bliski ceni sobie jazdę po szosie, każdego dnia pokonuje wiele kilometrów poza ścieżkami, przemyśl zakup kasku szosowego. Przy wyborze pamiętaj o odpowiednim rozmiarze, wystarczy, że sprawdzisz, jaki kask aktualnie nosi ta osoba. Gdy kupujesz go dla dziewczyny, pamiętaj, aby miał otwór z tyłu na kucyk. Oprócz tego nie zapominaj o najważniejszych parametrach, takich jak dobra cyrkulacja powietrza, twarda skorupa, pianka EPS absorbująca wstrząsy i oczywiście ciekawe wykończenie! Wejdź na zaufany sklep internetowy online i poszukaj propozycji idealnej!

Kurtka rowerowa – upominek dla fana MTB

Często widzisz, jak Twój tata, dziewczyna czy chłopak nawet podczas deszczu wyciągają rower z garażu, wsiadają na niego i nie zbaczając na spadające krople, rozpędzają jednoślad? W takim razie zadbaj o to, aby podróżowanie w takich warunkach było dla nich bardziej komfortowe, kup kurtkę rowerową! Chcemy Ci polecić modele dla fana MTB, a więc przeznaczone do jazdy na rowerach górskich po trudnych terenach.

Czym takie kurtki różnią się od tradycyjnych? Przede wszystkim po złożeniu są niezwykle małe, mieszczą się do kieszeni zlokalizowanej na karku (przykład), są wodoodporne i bardzo lekkie. Co więcej, świetnie przepuszczają powietrze, nie doprowadzając do nadmiernego pocenia. Oczywiście to tylko egzemplifikacja, tego, co czeka na Ciebie w wielu sklepach. Jeśli chcesz pójść na całość, przemyśl zakup roweru w internecie, wejdź do sklepu, wybierz model, który według Ciebie będzie tym idealnym dla bliskiej osoby i czekaj na dostawę, szczery uśmiech i maksimum radości gwarantowane.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest