Odżywka do rzęs Eveline

Eveline to odżywka do rzęs o plejadzie właściwości. Po pierwsze – regeneruje rzęsy, po drugie – stymuluje je do wzrostu, a po trzecie sprawdza się w formie bazy pod tusz do rzęs.

Użytkowniczki najbardziej doceniają tą propozycję właśnie jako bazę, która idealnie nadaje się jako dopełnienie warstwy tuszu pogrubiającego i podkręcającego, choć dla niektórych ten dodatkowy element może już powodować nieco zbyt obciążający oko dyskomfort, powodujący po całym dniu noszenia nieestetyczne ślady w okolicy oczu. Nie polecane jest stosowanie odżywki już na warstwę nałożonego tuszu.

Eveline – efekty kuracji

Niestety, słychać opinie o miernych rezultatach intensywnego stosowania odżywki – zarówno w odniesieniu do ich pogrubienia, zagęszczenia jak i kondycji. Podobnie, jeśli chodzi o stosowanie Eveline na brwi, do którego również zachęca producent odżywki.

Aplikacja – kwestia wygody

Nie wszyscy chwalą sobie konstrukcję szczoteczki Eveline, która została przeznaczona zarówno do nakładania odżywki na linię rzęs, jak i brwi. Jest dość duża i poszerzona w środkowej części, co może nieco utrudniać aplikacje poprzez nierównomierne rozłożenie kosmetyku. Kształt aplikatora nie pomaga również, jeśli chodzi o rozczesanie wszystkich rzęs za jednym zamachem.

Komu może przydać się odżywka do rzęs Eveline? Wszystkim paniom, które:

  • nienawidzą posklejanych rzęs – tutaj nie ma z tym problemu.
  • mają ograniczony budżet na kosmetyki – ten produkt jest w przystępnej cenie.
  • nie przepadają za traceniem czasu na poszukiwania kosmetyków – Eveline jest łatwo dostępna.

Na pewno jednak nie powinny po nią sięgać panie, którym zależy na codziennym stosowaniu odżywki – Eveline po prostu się do tego nie nadaje. Nie jest też dobrym wyborem dla pań, które chcą uniknąć białych śladów na rzęsach i ich nadmiernego obciążenia. Sporo minusów, ale są też i plusy – najlepiej więc przekonać się o skuteczności Eveline osobiście, kierując się swoimi indywidualnymi preferencjami, bowiem być może okaże się iż do nich pasuje.

Korzyści i negatywne aspekty odżywki Eveline

Plusy

  • dobra dostępność
  • cena
  • brak efekty sklejenia rzęs

Minusy

  • obciąża rzęsy
  • pozostawia ślady (białe)
  • nie można stosować jej codziennie
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest