Dlaczego warto kupić szczoteczkę soniczną Smilesonic EX Black?

soniczna szczoteczka do zębów smilesonic ex black

Szczoteczki soniczne bardzo skutecznie usuwają zanieczyszczenia z jamy ustnej, a do tego masują dziąsła, poprawiając tym samym ich ukrwienie. W swojej pracy wykorzystują technologię fal dźwiękowych, która jest w pełni bezpieczna dla zębów i wspomnianej tkanki miękkiej. Jednym z takich przyrządów jest Smilesonic EX Black. Poznaj parametry urządzenia, które zachwyci Cię nie tylko swoim działaniem, ale również eleganckim designem. Dlaczego warto kupić szczoteczkę soniczną Smilesonic EX Black?

Szczoteczka soniczna Smilesonic EX zapewnia kompleksową ochronę jamy ustnej przed płytką nazębną, bakteriami i przebarwieniami, które codziennie gromadzą się na naszych zębach. To zaawansowane technologicznie urządzenie wyposażone jest w pięć trybów pracy, które różnią się nie tylko przeznaczeniem, ale również liczbą ruchów wykonywanych przez główkę czyszczącą w trakcie minuty. Warto wspomnieć także o końcówkach wymiennych, wśród których występują zarówno te z twardym włosiem, jak i te z miękkim. Szczoteczka soniczna Smilesonic EX Black usuwa nawet najbardziej uporczywe osady, dzięki czemu zęby odzyskują swoją naturalną barwę, stają się gładsze i błyszczące. Dodatkowo zapewnia delikatny masaż dziąseł, przez co wzmacnia je i utrzymuje w dobrej kondycji.

Smilesonic EX Black – tryby pracy

Tryby pracy o różnym przeznaczeniu pozwalają na użytkowanie szczoteczki przez wszystkich domowników. Oto one:

 • Clean – to tryb przeznaczony do codziennej higieny jamy ustnej. Dzięki niemu pozbędziesz się bakterii zgromadzonych na powierzchni szkliwa. Szczoteczka porusza się wówczas z prędkością 62 000 ruchów na minutę pracy.
 • White – specjalny tryb wybielający pozwala na usuwanie osadów odpowiedzialnych za przebarwienia. Zapewnia prędkość pracy na poziomie aż 96 000 ruchów sonicznych na minutę.
 • Polish – przeznaczony dla tych, którzy chcą wypolerować swoje szkliwo i cieszyć się lśniącymi zębami. Urządzenie wykonuje wtedy 70 000 ruchów na minutę.
 • Gum Care – ten tryb łączy w sobie usuwanie bakterii z masażem dziąseł, który ma poprawić ich ukrwienie. Jeśli go wybierzesz, szczoteczka będzie pracować z prędkością 62 000 ruchów.
 • Sensitive – polega na delikatnym oczyszczaniu zębów i dziąseł, a przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z nadwrażliwością lub dopiero zaczynają swoją przygodę ze szczoteczkami sonicznymi. Główka szczoteczki w tym trybie wykonuje 62 000 ruchów na minutę.

Smilesonic EX Black – funkcje

Szczoteczka soniczna Smilesonic EX Black posiada funkcję kontroli czasu szczotkowania. Informuje nas o upływie dwóch minut niezbędnych do wyczyszczenia jamy ustnej, a także co pół minuty przypomina o konieczności zmiany szczotkowanej strefy zębów. Do tego wyróżnia się bardzo wydajną baterią, która pozwala na pracę urządzenia nawet przez dwa miesiące bez konieczności ładowania. W zestawie ze szczoteczką znajdziesz np. etui podróżne, które umożliwi Ci jej bezpieczne przechowywanie.

Smilesonic EX Black – końcówki

Do szczoteczki Smilesonic EX Black dołączane są cztery końcówki wymienne, które różnią się od siebie długością i twardością włókien:

 • DailyCare – posiada włosie średniej twardości, przeznaczona jest do codziennej higieny jamy ustnej.
 • ShinyWhite – końcówka wyposażona w twarde włosie, zalecana przy trybie White, przywracająca zębom ich naturalną barwę.
 • SensiTouch – charakteryzuje się miękkimi włóknami, rekomendowana jest osobom
  z nadwrażliwością zębów lub początkującym użytkownikom szczoteczek sonicznych.
 • OrthoClean – wyróżnia się długimi włóknami, które zostały zaprojektowane z myślą
  o oczyszczaniu aparatów ortodontycznych, mostów, koron oraz innych wypełnień.

Smilesonic EX Black – czy warto?

Po szczoteczką Smilesonic EX Black warto sięgnąć nie tylko z uwagi na dużą liczbę trybów pracy czy końcówek dostępnych w zestawie z urządzeniem. To, co wyróżnia ją na tle innych, to także elegancki design. Szczoteczka świetnie sprawdzi się zarówno w domowych warunkach, będąc nietuzinkowym uzupełnieniem wnętrza łazienki, jak i podczas podróży, gdy przechowywana jest w bezpiecznym etui. Jeśli szukasz urządzenia, dzięki któremu zadbasz o kompleksową ochronę swojej jamy ustnej, szczoteczka soniczna Smilesonic EX Black jest dla Ciebie. Warto wspomnieć, iż producent oferuje także inne warianty kolorystyczne tego samego produktu.

 

Publikacja udostępniona przez partnera serwisu.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest