Powiększanie ust kwasem – fakty, mity oraz opinie

Pełne usta, które można pomalować czerwoną seksowną szminką to prawdziwy atrybut kobiecości. Jednak nie zawsze natura obdarza nas zmysłowymi ustami przyciągającymi wzrok mężczyzn. Nic straconego! Teraz można efektownie powiększyć je decydując się na skorzystanie z powiększania ust kwasem hialuronowym. Jest wiele pytań i wątpliwości, jakie są związane właśnie z tym zabiegiem. Niektóre z nich są prawdziwe, natomiast część niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Sprawdź więc jakie są fakty i mity związane z powiększaniem ust oraz jakie opinie na jego temat najczęściej się pojawiają.

Najważniejsze fakty dotyczące powiększania ust!

  • cała twarz wygląda korzystniej – takie zabieg poprawia nie tylko wygląd samych ust sprawiając, że są one bardzo apetyczne i wygładzone. Korzystnie wpływa również na cały sposób prezentowania się twarzy. Wygląda ona pogodniej i zdecydowanie młodziej.
  • taniej, nie znaczy lepiej – średni koszt wykonania pojedynczego zabiegu powiększania ust wynosi ok. 1000 złotych. Jeśli oferta zabiegu ma podejrzanie niską ceną powinno to zwrócić Twoją uwagę. Wzmożona czujność w tej kwestii ma znaczenie.
  • sposób wypełnienia ma znaczenie – technika podania kwasu hialuronowego ma ogromne znaczenie. Bowiem dokładne miejsce wstrzyknięcia wypełniacza oraz jego ilość wpływa na osiągnięty efekt.
  • usta po zabiegu są nawilżone – nic tak świetnie nie nawilża ust jak zabieg ich powiększania. Wszystko za sprawą kwasu hialuronowego, który sprawia, że usta nie są wysuszone i nie pierzchną. Są za to idealnie gładkie.

Mity związane z powiększaniem ust kwasem hialuronowym!

  • usta po wstrzyknięciu kwasu wyglądają nienaturalnie – nic bardziej mylnego. Bowiem głównym celem tego rodzaju zabiegu jest oczywiście powiększenie ust, ale z zachowaniem umiaru. Chodzi tutaj nie tylko o względy estetyczne, ale przede wszystkim o zdrowie pacjentki, która poddaje się takiemu zabiegowi. Lekarz, który wykonuje zabieg powiększania ust zna się na tym i doskonale wie, jaka ilość kwasu hialuronowego jest odpowiednia. Duże znaczenie ma również przeprowadzenie rozmowy z pacjentką przed wykonaniem zabiegu. Dzięki poznaniu oczekiwań możliwe jest dostosowanie go do jej indywidualnych potrzeb tak, aby efekt był subtelny, ale jednocześnie zauważalny.
  • zabieg powiększania ust kwasem jest bolesny – zabieg powiększania ust jest praktycznie bezbolesny. Tak naprawdę odczuwalne jest jedynie początkowe ukłucie igły. Potem zaczyna działać podane znieczulenie.
    usta zaraz po zabiegu osiągają ostateczny wygląd – wygląd ust zaraz po zabiegu może wręcz wystraszyć. Jednak bez obaw – z biegiem czasu obrzęk zmaleje. Zwykle trwa to 3-4 dni.
  • rozmiar ust jest cały czas taki sam – nawet, jeśli obrzęk powstały w wyniku zabiegu zmaleje nie oznacza to, że powstały kształt ust będzie tym ostatecznym. Powiększone usta nie zawsze będą taki same. Wszystko zależy chociażby od ilości wody znajdującej się w organizmie.

Każdy z nas pragnie jak najdłużej zachować młodzieńczy i świeży wygląd. Dotyczy to w szczególności kobiet. Dlatego też, kiedy zwykłe kosmetyki nie wystarczają, wiele pań decyduje się na skorzystanie z pomocy profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Najczęściej wybierany jest zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego. Warto się na niego zdecydować, bowiem osoby, które skorzystały z powiększenia ust bardzo chwalą sobie takie rozwiązanie. Wyglądają dzięki niemu piękniej i zdobywają pewność siebie. Trzeba pamiętać jednak, aby tego rodzaju zabieg wykonywać w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest