Trening Alexa Jean Brown – zasady, efekty i opinie. Sprawdź czy warto!

Alexa Jean Brown to 27 letnia blogerka, jej pasją jest fitness i motywowanie ludzi na całym świecie do zmian. Sprawia że wiele kobiet chudnie, zaczyna kochać siebie i cieszyć się życiem. Jest także młodą mamą wychowującą dwójkę dzieci, zachowującą aktywność fizyczną również w trakcie ciąży. Oprócz treningów, na jej blogu możemy znaleźć również porady dotyczące diety oraz wiele ciekawych wyzwań mających zachęcić nas do zdrowych przyzwyczajeń.

Zasady treningu Alex Jean Brown

Na blogu dziewczyny możemy kupić płyty z treningami. Są one rozplanowane na okres 12 tygodni, stopniowo zwiększają poziom trudności, by uniknąć wszelkiego rodzaju wymówek od planowanych ćwiczeń. Ciało będzie dostosowywało się z czasem do większego wysiłku dając coraz większe efekty. Nie wymagają one specjalnego wyposażenia. Przy wykonywaniu mają pomóc nam opisy krok po kroku, co należy zrobić. Programy są dostosowane do określonych grup mięśniowych, by uczestniczki mogły najszybciej udoskonalić te części ciała na których najbardziej im zależy. Ważne, aby nie przerywać kursu i wykonywać jej instrukcje jak najdokładniej. Pamiętajmy, że prawidłowo wykonanie zadanie da nam największe rezultaty!

Kolejnym ważnym punktem jest oczywiście dieta. Według trenerki należy spożywać 6 posiłków dziennie, przy czym pierwszy w ciągu godziny od przebudzenia. Powinniśmy jeść świeże warzywa i owoce, kombinacje chudego białka i węglowodanów złożonych. Unikamy napoi z dużą ilością cukru, przetworzonych produktów spożywczych, dużej ilości alkoholu oraz dużych posiłków wysokokalorycznych o małej wartości odżywczej. Warto również skorzystać z „wyzwań” pojawiających się na jej stronie internetowej. Znajdziemy tam różnego rodzaju pomysły na zmianę swoich przyzwyczajeń, przepisy, listy piosenek oraz oczywiście masę pomysłów na poruszanie się.

Efekty treningu Alex Jean Brown

Trenerka szybko stała się popularna gdy okazało się, jakie efekty można uzyskać dzięki jej pomocy. Pierwsze zmiany możemy już zaobserwować po dwóch tygodniach ćwiczeń. Kobiety, chętnie chwalą się swoimi metamorfozami. Przemiany jakie następują najlepiej widać porównując początek z czwartym tygodniem treningów. Największe odmiany widzimy na brzuchach zainteresowanych. Zależnie od intensywności oraz predyspozycji ciała mięśnie zobaczymy szybciej lub wcześniej. Wiele osób dziękuje na Instagramie za transformacje jakie przeszli. Również przyszłe matki czują się pewniej, wiedząc że ich dziecku nic nie zagraża podczas aktywności fizycznej. Powstała również specjalna seria fitness dla kobiet w ciąży.

Opinie

Alexa Jean Brown jest jedną ze sławniejszych kobiet zajmujących się fitnessem, zmieniającą nawyki innych. Jej treningi pokochało wielu amerykanów i nie tylko. Na portalach społecznościowych wciąż rośnie liczba obserwujących jej profil. Ludzie cenią sobie szczerość gwiazdy która jako jedna z niewielu, pokazała zdjęcia swojego brzucha tuż po porodzie. Uświadamia, że niedoskonałości na naszym ciele są całkowicie normalne i nie powinniśmy się ich wstydzić. Rezultaty jej planu treningowego spotykają się z dużym zaskoczeniem ale i dumą. Prowadząca bloga przekonuje do siebie innych i w ciepły sposób zachęca do zdrowych nawyków.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest