SlimmerTime – spadek wagi bez denerwującego głodu

Każdy kto choć raz był na diecie zdaje sobie sprawę jak trudne jest wytrwanie w niej przez dłuższy czas. Bardzo ciężko przestawić się na zdrowy tryb życia, ograniczyć kalorie, wyeliminować z menu to co lubiliśmy. Z tego powodu diety często kończą się niepowodzeniem – napady apetytu, chęć na nasze ulubione pokarmy stają się tak silne, że poddajemy się i wracamy do starych przyzwyczajeń.

Na szczęście na rynku dostępne są już preparaty, które pomagają walczyć z głodem. Pozwalają one mniej jeść, trzymać się diety, sprawiają, że nawet nieduże porcje zaspokajają głód. Prawdziwym bestsellerem wśród takich preparatów są kapsułki SlimmerTime.

Głód – największy wróg odchudzania

Zbyt duża ilość przyjmowanych kalorii to jeden z głównych powodów nadwagi. Fast foody, a jednocześnie brak ruchu, siedzący tryb życia sprawiają, że nie ma jak spalić nadwagi. Tłuszcz zaczyna magazynować się w organizmie. Obrastają nim pośladki, uda, brzuch. Aby organizm zaczął spalać nadmiarowy tłuszcz, trzeba najpierw ograniczyć dostarczanie zbędnych kalorii. O to dbają właśnie składniki zawarte w SlimmerTime.

SlimmerTime 3 4

kup teraz button

Bez denerwującego burczenia w brzuchu

Najważniejszym składnikiem SlimmerTime jest błonnik rośliny Amorphophallus konjac (jej polska nazwa to Dziwidło Riviera) – glukomannan. Po dostaniu się do żołądka, pod wpływem wody, pęcznieje i mocno zwiększa swoją objętość. W ten sposób wypełnia żołądek, a wypełniony żołądek nie będzie „domagał się” za chwilę kolejnej porcji pożywienia! By to ograniczenie było jeszcze bardziej skuteczne, do formuły SlimmerTime dodano cykorię. Spełnia ona podobne zadania jak glukomannan. Można zatem powiedzieć, że mamy tutaj do czynienia z podwójną blokadą apetytu.

Dzięki takiemu działaniu już nieduże porcje pokarmu do reszty zapełniają nasz żołądek. Dłużej jesteśmy syci, mamy poczucie, że „nic więcej nie wciśniemy”. Ponieważ nie czujemy takiego głodu, nie czujemy też potrzeby sięgania po dotychczasowe kaloryczne dania, nie kuszą nas fast foody, kebaby czy pizze. Jesteśmy odporni na słodycze i chipsy.

Cukier pod pełną kontrolą

Jeśli mowa o słodyczach to trzeba wspomnieć o kolejnym składniku SlimmerTime – chodzi o chrom. Ten pierwiastek hamuje głód, ale przede wszystkim stabilizuje poziom cukru we krwi. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ po słodycze i przekąski sięgamy często wtedy, kiedy dochodzi do spadku glukozy we krwi. Jeśli cukier jest ustabilizowany, a chrom właśnie do tego się przyczynia, nie mamy problemów, żeby oprzeć się pokusie sięgnięcia po słodycze.

Metabolizm, który w końcu zaczyna spalać tłuszcz

Żeby przyśpieszyć widoczne efekty i szybciej zyskać figurę, która przykuje wzrok w SlimmerTime znalazło się miejsce na 2 substancje wpływające na metabolizm: są to zielona herbata i afrykańskie mango. Te substancje znakomicie przyśpieszają przemianę materii, sprawiając, że pokarm jest szybko zamieniany na energię i nie odkłada się. Do tego organizm zaczyna szybciej korzystać ze zgromadzonych zapasów tłuszczu. Dzięki współdziałaniu tych 2 metod dochodzi do szybkiego spadku wagi.

Efekty dzięki naturalnym składnikom

Warto zauważyć, że producent preparatu postawił na naturalne składniki: glukomannan, African Magno, cykorię czy zieloną herbatę. W obecnych czasach, kiedy chemia staje się wręcz wszechobecna w codziennym życiu, jest to jak najbardziej godne pochwały.

SlimmerTime to:

  • eliminacja napadów głodu
  • o wiele dłuższe uczucie sytości
  • szybszy metabolizm
  • likwidacja tłuszczu
  • mniejsza ochota na słodycze

Spadek wagi, który zmienia życie

Nasze odczucia na temat wyjątkowości SlimmerTime to jedno, natomiast inni użytkownicy mogą mieć przecież inne odczucia. Postanowiliśmy to sprawdzić. Okazało się, że opinie użytkowników potwierdzają nasze odczucia. Przedstawiamy jedną z historii:

„Byłam chyba na każdej diecie, o której udało mi się usłyszeć. Starałam się zmienić swój jadłospis, ale niestety za każdym razem przegrywałam. Przyzwyczajenia okazywały się silniejsze. Miałam dość, ale koleżanka mi powiedziała o kapsułkach, które mogły sprawić, że głód nie będzie tak dokuczliwy, więc łatwiej wytrwam. Był to SlimmerTime. Zamówiłam i rzeczywiście praktycznie od razu zauważyłam, że nie chciało mi się tak jeść. Sałatki po których niedawno chodziłam głodna i przez to nie mogłam się odgonić od myśli o przekąszeniu czegoś, teraz sprawiały, że czułam się pełna i nie mogłam nawet spojrzeć na inne jedzenie. Ochota na słodycze i tak lubiane hamburgery też minęła. Tym razem bez problemu trzymałam się zaleceń diety, a zapas na brzuchu czy pośladkach zaczął maleć! Jestem taka szczęśliwa, bo udało mi się uzyskać wagę o jakiej marzyłam gdzieś od 10 lat! Wyobraźcie sobie wasze uczucie, kiedy po 10 latach porażek w końcu wygrywacie! Tak właśnie się teraz czuję! :)!” Kamila, 26 lat

Pakiety promocyjne

Na oficjalnej stronie, producent oferuje 3 pakiety, które różnią się ilością opakowań, a co za tym idzie ceną. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że większe pakiety produktu wiążą się z większą oszczędnością, ponieważ np. w największym pakiecie dostępnych jest więcej opakowań gratis niż w tych mniejszych. Każdy na pewno znajdzie dla siebie odpowiednią opcję!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest