Slimetix – odchudzanie godne XXI wieku

Dodano:17.08.2018 10:08
Aktualizowano:11.11.2019 20:19
Udostępnij

Na rynku obserwujemy prawdziwe bogactwo produktów na odchudzanie. Różne produkty oferują różne podejście do tego tematu. Jedne pomagają w szybszy sposób spalić tłuszcz. Inne przyśpieszają metabolizm. Kolejne zmniejszają apetyt i dzięki temu pomagają kontrolować przyjmowane kalorie. Na rynku dostępne są nawet wyspecjalizowane produkty, które wspomagają konkretne diety! Jak widać do wyboru, do koloru.

Jednak najbardziej skuteczne są te produkty, które łączą w sobie wyżej wymienione efekty. Takim preparatem jest Slimetix.

Podwójne uderzenie w nadwagę

Dzięki odpowiednio opracowanej formule Slimetix działa na 2 sposoby i dzięki temu pomaga pozbyć się tłuszczu z tkanek organizmu. Nawet takiego tłuszczu, który wcześniej nie dawał się usunąć innymi metodami.

Autorzy formuły Slimetix postanowili zająć się dwiema głównymi przyczynami nadwagi: po pierwsze trudnościami w opanowaniu apetytu, po drugie: zbyt wolnym metabolizmem.

Ograniczenie apetytu

Powszechnie wiadomo, że jednym z filarów skutecznego odchudzania jest ograniczenie ilości spożywanych kalorii. Niestety często jest to bardzo trudne, ponieważ wiąże się ze zmianą utartych i mocno zakorzenionych przyzwyczajeń. Czasami udaje się wytrzymać kilka dni, ale potem niestety początkowo silna wola słabnie, napady głodu są coraz bardziej dokuczliwe, aż w końcu poddajemy się i niweczymy dotychczasowe starania.

Składniki Slimetixu zapobiegają temu zjawisku. Przez to, że niwelują napady głodu, o wiele łatwiej możemy kontrolować kalorie i jeść tyle, ile trzeba – bez przymusu, by sięgnąć po więcej!


Przyśpieszenie metabolizmu

Kolejny problem to metabolizm. Zbyt wolna przemiana materii sprawia, że jedzenie odkłada się na brzuchu i na bokach. Slimetix zawiera takie składniki, które pozwalają na bieżąco zamieniać kalorie na energię (w ten sposób blokują odkładanie się tłuszczu),ale również sprawiają, że organizm zaczyna sięgać do już zgromadzonych zapasów tłuszczu. To prowadzi oczywiście do mocnego wyszczuplenia sylwetki i spadku masy ciała.

Składniki z natury

Skoro już wiadomo czemu Slimetix jest tak skuteczny to warto przyjrzeć się składnikom. Producent zgodnie z najnowszymi trendami postawił na naturalne składniki. W końcu nie od dziś wiadomo, że coraz więcej osób zwraca baczną uwagę na skład i wybiera preparaty bez chemii.

Jednym z głównych składników Slimetixu jest glukomannan, czyli błonnik z rośliny Amorphophallus konjac. Pęczniejąc w żołądku pod wpływem wody, wypełnia go i przez to blokuje głód. To dzięki glukomannanowi skromne porcje i lekkostrawne pokarmy dają uczucie sytości. Dzięki temu nie mamy też ochoty na fast foody. Ale glukomannan ma też inne zalety, np. łagodzi zaparcia oraz wpływa na cholesterol.

Podobne działanie do glukomannanu ma cykoria. Także wypełnia żołądek, ale oprócz tego zawiera witaminy, potas, wapń, fosfor czy magnez.

African Mango, czyli mango afrykańskie odpowiada za drugi z opisywanych wyżej efektów, czyli spalenie tłuszczu i przyśpieszenie metabolizmu. Mango sprawia, że organizm zaczyna wykorzystywać zgromadzony nadmiar tkanki tłuszczowej, spalać go i zamieniać w ten sposób na energię (to jeden z dodatkowych plusów Slimetixu – większa ilość energii). Mango także, choć w mniejszym stopniu niż glukomannan, ma wpływ na apetyt.

Kolejnym składnikiem przyśpieszającym metabolizm jest zielona herbata. Oprócz tego do jej zalet zalicza się, że poprawia krążenie i wykazuje właściwości oczyszczające.

Bardzo ważne zadanie w Slimetixie spełnia chrom. Dba on o to, żeby cukier we krwi był na stałym poziomie. Przez taką regulację, nie dochodzi do jego nagłych spadków, które są odpowiedzialne za ataki chęci na słodycze czy inne źródła cukrów, np. fast foody. W takim wypadku łatwiej powiedzieć „nie” kebabom, batonikom, cukierkom czy chipsom.

Jakie są więc główne zalety Slimetix?

  • ogranicza apetyt
  • przyśpiesza metabolizm
  • w ten sposób pozwala zrzucić nawet 8 kg w miesiąc
  • zapobiega wahaniom tłuszczu
  • eliminuje napady głodu
  • pomaga spalić nawet najbardziej „uparty” tłuszcz

Promocje dla każdego

Producent oferuje 3 pakiety, które różnią się ilością opakowań, a co za tym idzie czasem stosowania. Warto przy tym zauważyć, że w każdym pakiecie znajdują się opakowania gratis, które pozwalają zaoszczędzić nawet 50%.

Zostaw komentarz
Odpowiedź na komentarz użytkownika

Zobacz również

Keto Guru stworzony dla osób dbających o piękną sylwetkę

09 grudnia 2019

Wiele godzin na siłowni, codzienne wyrzeczenia, mierzenie centymetrów w biodrach, regularne ważenie i nadzór, prowadzący do zmniejszenia obwodów i naszej wagi. Odchudzanie to ciężka praca, która może powodować frustrację. Na szczęście na rynku produc...więcej

Denta Seal – wielozadaniowa past, która zapewnia śnieżnobiały i zdrowy uśmiech

04 grudnia 2019

Piękny, biały uśmiech to atrybut zarówno kobiet, jak i mężczyzn. To on przełamuje lody, stanowi o naszej atrakcyjności. Brak próchnicy to również istotny element z punktu widzenia naszego zdrowia. To właśnie próchnica przyczynia się do schorzeń tkane...więcej

Motion Free na stany zapalne i bóle stawów

30 listopada 2019

Wielogodzinna praca fizyczna, intensywny trening na siłowni, bóle reumatyczne i nadwyrężenie w codziennej aktywności. Kontuzja i bóle stawów trapią większość z nas, bez względu na wiek i tryb życia. Nieprzyjemny ból utrudnia normalne funkcjonowanie,...więcej

Black Latte – przyśpieszać metabolizmu, który smakuje jak kawa!

29 listopada 2019

Uwielbiasz przekąski, a diety ograniczające daną grupę produktów nie są dla siebie? Chcesz wyglądać jak największe gwiazdy show biznesu, czując się pewnie w swojej własnej skórze? Doskonale! Na rynku właśnie pojawił się produkt, który staje się bests...więcej