Keto Guru stworzony dla osób dbających o piękną sylwetkę

Wiele godzin na siłowni, codzienne wyrzeczenia, mierzenie centymetrów w biodrach, regularne ważenie i nadzór, prowadzący do zmniejszenia obwodów i naszej wagi. Odchudzanie to ciężka praca, która może powodować frustrację. Na szczęście na rynku producenci wychodzą naprzeciw potrzebom osób będących na redukcji. Aby wspomóc wszystkich walczących o lepszą sylwetkę stworzony został środek Keto-Guru. Sprawdź, jak może zwiększyć efekty prowadzonego, zdrowego trybu życia!

Jak działa Keto-Guru?

Zadaniem diety ketogenicznej jest wykorzystywanie tłuszczów jako źródła energii. To z nich powstają ciała ketonowe, które przenikają do układu nerwowego, zastępując glukozę powstającą w przemianach metabolicznych. Jest to niezwykle efektywny sposób prowadzenia diety, co z powodzeniem wykorzystuje Keto-Guru.

Idąc za tymi informacjami, wiemy już, iż Keto Guru opiera się na terapii ketonowej, która pozwala zachować sprawność umysłową i fizyczną – bez względu na wiek. Co więcej, badania udowodniły, iż prawidłowe prowadzenie tego typu diety zapobiega chorobie Alzheimera, cukrzycy czy nawet nowotworom.

Aby produkt dostarczył nam jak najlepszych efektów, kierować się musisz prostą zasadą budowania posiłków w ciągu dnia. Twój jadłospis powinien składać się:

 • w 75% z tłuszczy
 • w 20% z białka
 • 20% z węglowodanów
 • z produktu Keto Guru, którego spożywamy na 30 minut przed właściwym posiłkiem

Właściwości produktu Keto Guru

Keto Guru to tabletki musujące, których zadaniem jest wspieranie organizmu podczas ketozy (jest to czas, kiedy komórki nie otrzymują wystarczającej ilości węglowodanów). Składniki tabletki zwalczają zmęczenie, zmniejszają uczucie apatii, zapobiegają senności, rekompensują niedostatki substancji odżywczych. Szacuje się, iż regularne spożywanie tabletki przyśpiesza spalanie tłuszczu niemalże 3-krotnie To dzięki tabletce proces ketozy rozpoczyna się nawet po niecałej godzinie od jej spożycia. Na skutek tego ilość ciał ketonowych wzrasta,nawet wtedy gdy zjemy węglowodany. Efektem jest bezpieczne i skuteczne chudnięcie, bez rezygnacji z ulubionych produktów, takich jak ziemniaki czy makaron.

KetoGuru

kup teraz button

Wśród najważniejszych składników środka Keto Guru wyróżnić należy:

 • Magnez, który zmniejsza ryzyko skurczów mięśni
 • Potas, który jest naturalnym elektrolitem, który zapewnia poprawne nawodnienie i umieszczenie mikro i makroelementów w organizmie
 • Witamina B3, która zmniejsza poziom cholesterolu w organizmie, zmniejszając przy tym ryzyko występowania miażdżycy
 • L-GLutamina, która zmniejsza uczucie zmęczenia i braku koncentracji

Zalety Keto Guru

Oprócz oczywistej zalety spalania tkanki tłuszczowej i uzyskiwania zgrabnej i jędrnej sylwetki, wyróżnić należy:

 • zminimalizowaną liczbę węglowodanów w diecie
 • znormalizowanie glikemii w organizmie
 • mniejsze uczucie głodu
 • brak substancji psychotropowych i hormonalnych
 • niezwykle łatwy i szybki sposób spożywania substancji

Skutki uboczne Keto Guru

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i jest zgodny z wegańskimi zasadami na rynku. Dzięki temu spożywać go mogą osoby rezygnujące z produktów odzwierzęcych. Naturalny i bezpieczny skład minimalizuje ryzyko występowania skutków ubocznych.

Gdzie kupić Keto Guru?

Najbezpieczniejszym i najpewniejszym źródłem jest strona producenta, która umożliwia dostarczenie produktu w cenie 169zł. Jest to niezwykle atrakcyjna cena, oferująca rabat w wysokości 50%. Aby zamówić tabletki należy podać kraj dostawy, wraz z imieniem i numerem telefonu. Czas realizacji nie przekracza 14 dni roboczych.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest