Bio Planet – ekologiczne produkty dla każdego

Bio Planet to producent i dystrybutor certyfikowanej żywności ekologicznej z całego świata. W ofercie firmy można znaleźć różnorodne produkty – wszystko, czego potrzeba by nasza kuchnia była zdrowa, smaczna i urozmaicona.

Producent i dystrybutor żywności ekologicznej

Celem firmy Bio Planet jest zbudowanie solidnej bazy zdrowych produktów, niezbędnych w każdej kuchni. W ofercie znajdują się m.in. produkty zbożowe, orzechy i owoce suszone, nasiona roślin strączkowych, grzyby oraz prozdrowotne soki. Wszystkie są oznaczone certyfikatem ekologicznym, co daje gwarancję, że są one kontrolowane na każdym etapie, począwszy od wysiewanych nasion, poprzez uprawę i przetwarzanie roślin, aż po pakowanie, odpowiednie oznakowanie i sprzedaż.

Dzięki składnikom, które wybierzemy z oferty firmy, możemy skomponować domowy posiłek, w którym znajdą się wyłącznie produkty ekologiczne, w których nie będzie pozostałości środków ochrony roślin, chemicznych konserwantów i innych niepożądanych dodatków. Część produktów jest również dodatkowo oznaczona jako bezglutenowa.

Bio Planet – kolorowe serie

Produkty firmy podzielone są na serie oznaczone kolorami lub podobną szatą graficzną, ułatwia to zorientowanie się w asortymencie i wybranie odpowiednich dla siebie produktów. Seria biała to herbaty i zioła, brązowa – orzechy i pestki, czerwona – cukry i syropy, fioletowa – owoce suszone, niebieska – ryże, kasze i ziarna, różowa – płatki, otręby i musli, zielona – rośliny strączkowe. Ponadto istnieją serie: grzyby, soki, superfoods oraz mąki i skrobie. Bio Planet to także produkty przygotowane dla dzieci lub innych osób, które lubią zdrowe przekąski, znajdziemy je w seriach Biokąski (suszone owoce i orzechy) oraz For Kids (słodycze).

Firma śledzi potrzeby klientów i wychodzi im naprzeciw, dbając o to, żeby regularnie pojawiały się w ofercie nowe pozycje atrakcyjne dla każdego, kto poszukuje ciekawych składników, żeby urozmaicić swój jadłospis. Sprawdzone i lubiane produkty można najczęściej kupić w większych, bardziej ekonomicznych opakowaniach, to idealne rozwiązanie dla posiadaczy większych rodzin lub osób lubiących mieć większy zapas ulubionych płatków czy kasz.

Produkty Bio Planet znajdziesz w sklepie ze zdrową żywnością ekoaleja.eu.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest