Sprzęt do kuchni w zabudowie — jaki wybrać?

Zabudowana kuchnia, jeszcze do niedawna, kojarzona była z małymi mieszkaniami, gdzie kuchnia zajmuje mało powierzchni i musi być bardzo dobrze zorganizowana ze względu na sprzęt agd i akcesoria kuchenne. Jednak czas pokazuje, że kuchnie w zabudowie stają się coraz bardziej popularne i dodają elegancji nowej kuchni. Coraz częściej takie rozwiązanie jest stosowane w wielowymiarowych pomieszczeniach. Ze względu na zmaksymalizowanie komfortu i jakości pracy w kuchni zabudowanej, jest to świetne rozwiązanie zarówno w średnich jak i dużych mieszkaniach. Dobrze urządzona kuchnia to podstawa do swobodnego gotowania.

Lodówka do zabudowy

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni są lodówki do zabudowy. Cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów.  Wiąże się to głównie z estetyką — zabudowana lodówka wygląda o wiele bardziej estetycznie niż sprzęt wolnostojący. Wybierając to urządzenie AGD, należy zwrócić uwagę na wiele istotnych parametrów. Wybierz, gdzie ma znajdować się zamrażarka – na dole, górze, wewnątrz, a może urządzenie ma nie mieć zamrażarki? Oceń, jaka ma być pojemność użytkowa chłodziarki, a jaka zamrażarki, o ile urządzenie jest w nią wyposażone. Bardzo ważna jest klasa energetyczna sprzętu – im wyższa, tym bardziej ergonomiczne będzie urządzenie. Istotny jest również poziom generowanego hałasu. Sprawdź, jakie możliwości oszraniania zamrażalnika daje lodówka – automatyczne czy manualne? Zwróć uwagę także na funkcje dodatkowe: opcję szybkiego chłodzenia, szybkiego zamrażania czy kostkarkę do lodu.

Pralka do zabudowy

Pralka do zabudowy to trend, który pozwala przede wszystkim na oszczędność miejsca w mieszkaniu lub w domu. Pralka pod zabudowę znakomicie wpasuje się w szafki kuchenne. Kiedy pralka znajduje się w zabudowie dopasowanej do reszty mebli kuchennych, to bez wątpienia jedne z najbardziej stylowych rozwiązań. Pralki można też schować w szafie, garderobie lub w przedpokoju, ukrywając je przed wzrokiem gości. To najlepsze rozwiązanie w małych mieszkaniach.

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki są bardzo popularnym sprzętem, ponieważ poprawiają komfort życia, a do tego pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze.  Jak się okazuje, dużo bardziej estetycznym rozwiązaniem są zmywarki do zabudowy, która z zewnątrz wygląda jak pozostałe meble kuchenne. Jeszcze kilkanaście lat temu zmywarki, ze względu na swoją stosunkowo wysoką cenę, uznawane były za produkt dla zamożnych. Obecnie jest podstawowym wyposażeniem każdej kuchni. Zabudowane zmywarki związane są z modą na projektowanie kuchni pod wymiar, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać potencjał powierzchni. Pamiętaj jedynie o tym, aby zmywarkę ustawić tam, gdzie jest dostęp do wody.

W zabudowanej kuchni oprócz mebli kuchennych muszą się znaleźć sprzęty agd, roboty kuchenne, kuchenka mikrofalowa, płyty gazowe lub płyty grzewcze. Na meblach kuchennych dobrze prezentuje się dobot kuchenny i inne drobne agd.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest