Roztańczone półkolonie

Wielkimi krokami zbliża się czas ferii zimowych. Dla dzieci to moment radosnego odpoczynku od szkoły, dla dorosłych bardzo często niemały kłopot. Nie wiesz jak zaplanować czas i znaleźć odpowiednią opiekę dla swojej pociechy? Chcesz, aby aktywnie spędziła ferie lecz bark śniegu i pogoda za oknem temu nie sprzyja? Mamy dla Ciebie sprawdzony sposób.

Zimowe zajęcia w mieście

Ratunkiem dla wszystkich rodziców, którzy nie mogą pozwolić sobie na zorganizowanie urlopu poza miastem, może okazać się szkoła tańca. Kraków jest miejscem, w którym roztańczone maluchy nie mogą się nudzić. Egurrola Dance Studio organizuje w tym roku półkolonie dla dzieci w przedziale wiekowym 5 – 13 lat. Podopieczni szkoły, w terminie 12.02. – 16.02.2018 będą mogli brać udział w zajęciach odbywających się od rana aż do wieczora! W planie, oprócz lekcji tańca znajdzie się wiele atrakcji. Dodatkowo, dzieci będą miały w tym czasie zapewnione wyżywienie. Chętnych z pewnością będzie wielu, a liczba miejsc jest ograniczona, dlatego jeśli mieszkasz w Krakowie i spodobał Cię taki pomysł na organizację ferii swoim pociechom, szybko wypełnij formularz zgłoszeniowy. Podobne zajęcia będą odbywały się również w innych miastach.

Taniec nie tylko dla dzieci

Krakowskie studio tańca proponuje ciekawe zajęcia nie tylko dla najmłodszych. Każdy, kto poprzez taniec chce zadbać o swoją kondycję, znajdzie tu coś dla siebie. W ofercie szkoły znajdują się zajęcia dla młodzieży, kobiet, singli oraz par. Można ćwiczyć na wielu różnych poziomach zaawansowania, a treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanej i sympatycznej kadry. Być może, zapisując dziecko na półkolonie, również rodzice skuszą się na rozpoczęcie przygody z tańcem. Egurrola Dance Studio organizuje też wakacyjne obozy taneczne dla maluchów. Na terenie obiektu znajduje się również profesjonalny sklep, w którym każdy pasjonat tańca będzie mógł wyposażyć się w odpowiedni strój lub obuwie.

Co daje nam taniec?

Taniec jest formą aktywności fizycznej, doskonałej zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Pozwala na poprawę kondycji, wzmacnia mięśnie całego ciała, a dodatkowo poprawia równowagę i balans. Uczy świadomości własnego ciała i dodaje pewności siebie. Taniec w rytm ulubionej muzyki stymuluje wytwarzanie endorfin, które nie bez powodu nazywane są hormonem szczęścia. Warto wspomnieć również o tym, że taniec w parze, lub chociażby w grupie powoduje interakcje, które mogą przyczynić się do powstania nowych, ciekawych znajomości. Jeżeli weźmiemy pod uwagę również ilość kalorii spalanych w tym czasie, dojdziemy do wniosku, że jest to doskonały sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów i zadbanie o zgrabną sylwetkę.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest