Rossmann wywoływanie zdjęć – nowy hit czy kit?

Rossmann to drogeria, która daje nam możliwość skorzystania z usługi jaką jest wywoływanie zdjęć. Możemy zrobić to bezpośrednio w sklepie lub zamówić zdjęcia przez internet, a następnie odebrać gotowe zdjęcia w sklepie stacjonarnym. Druku zdjęć możemy dokonać przez pendrive, płytę CD, a także po przesłaniu zdjęć telefonem na urządzenie drukujące. Jeżeli zamówienie złożymy przez internet to Rossmann daje nam wybór produktów takich jak: fotoksiążka o rozmiarach: A4, 30×30, 20×20, fotoalbum, który wynosi 30×30, 10×10, 15×15, 20×20, a także fotokalendarz: A4, A3 poziom lub A3 pion.

Rossmann a wywoływanie zdjęć

Drukowanie zdjęć na miejscu daje nam możliwość wyboru tylko fotografii o małych rozmiarach. Nawet sama cena usługi jest konkurencyjna, ponieważ koszt jednego zdjęcia zaczyna się od 0.99 zł. Ceny fotoksiążek są zależne od ilości stron. Koszt fotoksiążki, która posiada 28 stron to 59,00 zł. Oczywiście i tak Rossmann oferuje nam różne promocje co też przyciąga wielu nowych klientów.

Opinie o wywoływaniu zdjęć w Rossmannie

Zdania odnośnie jakości fotografii są podzielone. Jedni uważają, że jakość jest naprawdę dobra, za to drudzy, że pozostawia wiele do życzenia, ale za taką cenę jaką płacimy nie możemy oczekiwać cudów.

Zalety wywoływania zdjęć w Rossmannie

Fotokiosk jest bardzo praktyczny i wiele osób chętnie z niego korzysta. Największymi zaletami możliwości wywołania zdjęć w Rossmannie jest oczywiście czas jaki poświęcamy na oczekiwanie drukowanych fotografii, koszt, który jest naprawdę niewielki oraz łatwość obsługi urządzenia. Jednak z możliwości złożenia zamówienia poprzez internet korzysta znaczna część społeczeństwa, ponieważ dużą wygodą jest już tylko odebranie gotowych zdjęć.

Czy zdecydować się na wywoływanie zdjęć w Rossmannie?

Zdecydowanie uważamy, że opcje jakie proponuje nam Rossmann są wyjątkowo zachęcające do skorzystania z ich usług, dlatego możemy stwierdzić, że jest to zdecydowanie hit, chociaż spokojnie Rossmann może dopracować i poszerzyć swoją ofertę w punkcie stacjonarnym. A jakie są wasze wrażenia i opinie na temat fotousługi Rossmanna? Drodzy czytelnicy, może mieliście już możliwość skorzystania z fotokiosku lub zrealizowaliście zamówienie online?

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.