Rossmann wywoływanie zdjęć – nowy hit czy kit?

Dodano: 12.02.2018 16:02
Udostępnij

Rossmann to drogeria, która daje nam możliwość skorzystania z usługi jaką jest wywoływanie zdjęć. Możemy zrobić to bezpośrednio w sklepie lub zamówić zdjęcia przez internet, a następnie odebrać gotowe zdjęcia w sklepie stacjonarnym. Druku zdjęć możemy dokonać przez pendrive, płytę CD, a także po przesłaniu zdjęć telefonem na urządzenie drukujące. Jeżeli zamówienie złożymy przez internet to Rossmann daje nam wybór produktów takich jak: fotoksiążka o rozmiarach: A4, 30×30, 20×20, fotoalbum, który wynosi 30×30, 10×10, 15×15, 20×20, a także fotokalendarz: A4, A3 poziom lub A3 pion.

Rossmann a wywoływanie zdjęć

Drukowanie zdjęć na miejscu daje nam możliwość wyboru tylko fotografii o małych rozmiarach. Nawet sama cena usługi jest konkurencyjna, ponieważ koszt jednego zdjęcia zaczyna się od 0.99 zł. Ceny fotoksiążek są zależne od ilości stron. Koszt fotoksiążki, która posiada 28 stron to 59,00 zł. Oczywiście i tak Rossmann oferuje nam różne promocje co też przyciąga wielu nowych klientów.

Opinie o wywoływaniu zdjęć w Rossmannie

Zdania odnośnie jakości fotografii są podzielone. Jedni uważają, że jakość jest naprawdę dobra, za to drudzy, że pozostawia wiele do życzenia, ale za taką cenę jaką płacimy nie możemy oczekiwać cudów.

Zalety wywoływania zdjęć w Rossmannie

Fotokiosk jest bardzo praktyczny i wiele osób chętnie z niego korzysta. Największymi zaletami możliwości wywołania zdjęć w Rossmannie jest oczywiście czas jaki poświęcamy na oczekiwanie drukowanych fotografii, koszt, który jest naprawdę niewielki oraz łatwość obsługi urządzenia. Jednak z możliwości złożenia zamówienia poprzez internet korzysta znaczna część społeczeństwa, ponieważ dużą wygodą jest już tylko odebranie gotowych zdjęć.

Czy zdecydować się na wywoływanie zdjęć w Rossmannie?

Zdecydowanie uważamy, że opcje jakie proponuje nam Rossmann są wyjątkowo zachęcające do skorzystania z ich usług, dlatego możemy stwierdzić, że jest to zdecydowanie hit, chociaż spokojnie Rossmann może dopracować i poszerzyć swoją ofertę w punkcie stacjonarnym. A jakie są wasze wrażenia i opinie na temat fotousługi Rossmanna? Drodzy czytelnicy, może mieliście już możliwość skorzystania z fotokiosku lub zrealizowaliście zamówienie online?

Zostaw komentarz
Odpowiedź na komentarz użytkownika

Komentarze

Dodano: 09.02.2020
hermes

Porażka. Papier tylko jeden do wyboru, jakość slaba, słabe szczegóły, kolory inne, i przede wszystkim robi naokoło zdjęcia białą ramkę. Teraz zdjęcie się nie zmieści. I co? Muszę przycinać nożyczkami czy czym?

Dodano: 13.01.2020
Akir

Odradzam, zamówiłem foto-kalendarze zwiedziony banerem zamów przed 18 a dostaniesz na święta, czekałem prawie miesiąc. trzy razy mi odpisywali zmieniając termin. Dopiero kiedy wysłałem pismo od prawnika, w ciągu godziny było gotowe do odbioru. Tak czy inaczej trzymali moje pieniądze ponad trzy tygodnie. Nawet nie mogę napisać komentarza bo na ich stronie komentarze są wklejone na stałe. A.K.

Dodano: 27.11.2019
Gosia

Ja zawsze wywołuje zdjęcia dzięki firmie fotoprint.pl. Zdjęcia można odebrać osobiście w wielu punktach albo przywozi je kurier. Nie czeka się na nie długo, a zdjęcia przychodzą w bardzo dobrej jakości. Na nich się nigdy nie zawiodłam.

Dodano: 06.08.2019
Fela

Zła niska jakość, brak szczegółów, pieniędze wyrzucone w błoto.

Dodano: 08.10.2018
Emi

Wywoływały dziś i powiem szału nie ma… kolorystyka jest przekłamana z oryginałem. Miałam zrobioną sesję u profesjonalisty i jej zdjęcia są piękne, kolory itd. Chciałam odbitki dla rodziny, zapłaciłam .0.99 zł za najmniejsze z kiosku , zatem wszystko zależy na czym komu zależy, jaka cena taką jakość

Zobacz również

Zimą na stoku lepiej szusować z dobrą polisą

16 stycznia 2022

Nieustannie śnisz w nocy o białych, delikatnie oprószonych świeżym śniegiem stokach? Nie możesz doczekać się, gdy zapniesz na stopach ukochane narty lub deskę snowboardową i zaczniesz płynnie sunąć w dół? Sprzęt jest już przygotowany? Ale czy pamięta...więcej

Zakupy online w Warszawie – dlaczego jest to opcja warta rozważenia?

16 stycznia 2022

Każdy mieszkaniec wielkiego miasta żyje w biegu. Codzienne obowiązki wymagają sporych nakładów energii, aby wszystkie sprawy zostały dopięte na ostatni guzik. Pod koniec dnia zostaje jeszcze zrobienie zakupów, abyśmy mogli ze spokojem udać się na zas...więcej

Aktywnie nawet zimą – Buty męskie na długie spacery

16 stycznia 2022

Gdy temperatura spada, z nieba prószy śnieg, a krajobraz powoli zmienia kolor na biały – mamy pewność, że nadeszła zima. Jak dobrać buty męskie na tę porę roku by jednocześnie wyglądać stylowo, czuć się komfortowo i nie marznąć? Na co zwrócić u...więcej

Jak zastawa stołowa wpływa na dietę i odchudzanie? Czy rozmiar i kolor talerzy ma znaczenie?

06 stycznia 2022

Ciągłe liczenie kalorii i nieustanne próby zrzucenia nadmiarowych kilogramów to codzienna rzeczywistość wielu z nas. W takiej sytuacji nie dziwi fakt, iż dużym zainteresowaniem cieszą się różnorodne sposoby i patenty na to, aby pomóc sobie w tych tru...więcej