Paczka w ruchu – nowa usługa. Na czym polega, cena i opinie!

Firmy prześcigają się w oferowanych usługach, również my, jako klienci zwracamy uwagę na wygodę zakupów online. Firma Ruch S.A. idąc z duchem czasu wprowadziła usługę, która przypadnie do gustu każdej osobie, która nie lubi stać w kolejce na tradycyjnej poczcie – paczka w ruchu. Na czym polega ta usługa i czy warto z niej skorzysta?

Na czym polega usługa paczka w ruchu?

Na rynku pojawia się wiele miejsc oprócz tradycyjnej poczty, w której możemy odebrać korespondencje takie jak specjalne skrytki, odbiór na stacji benzynowej a teraz również i w pobliskim kiosku. Paczka w ruchu to sieć punktów, które umożliwiają odbiór paczki w wybranym przez nas punkcie odbioru oferowanym przez firmę Ruch. Usługa ma być szybka, bezpieczna oraz przyjazna.

Paczka w ruchu punkty nadania

Paczka w ruchu to sieć ponad 4000 punktów takich jak kioski ruchu, saloniki należące do sieci Ruch jak i punkty partnerskie. Zaletą usługi jest bliskość, ponieważ punkty zlokalizowane są przy większych osiedlach ale również w mniejszych miasteczkach czy na terenach wiejskich. Punkty czynne są nawet 7 dni w tygodniu w godzinach między 6 a 20. W kiosku ruchu nie tylko odbierzemy paczkę, ale również nadamy paczkę.

Paczka w ruchu śledzenie i bezpieczeństwo usługi

Jedną z ważniejszych cech jest bezpieczeństwo paczki jak i bliskość. W przeciwieństwie do innych usługodawców paczki nadawane przez sieć Ruch zawsze posiadają numer przewozowy, który służy jako numer do śledzenia gdzie znajduje się w chwili obecnej nasza paczka poprzez stronę WWW usługi. Rozwiązanie to, ma zapewnić, że każda paczka trafi do swojego odbiorcy w przewidzianym czasie. Również odbiór należy do bardzo przyjaznych – na podany przez nas numer przychodzi sms z kodem odbioru dzięki czemu proces odbioru paczki trwa bardzo krótko. Warto pamiętać, że mamy 5 dni na odbiór paczki z punku. W przypadku gdy wybrany przez nas punkt nie działa, usługodawca czyli firma Ruch przewidziała rozwiązanie jakim jest dostawa do innego punktu uczestniczącego w programie paczka w ruchu w wybranej przez nas okolicy.

Paczka w ruchu cennik

Cennik paczki w ruchu nie jest jednolity, ponieważ inne ceny oferowane są klientom indywidualnym, a inne dla sklepów online i sprzedawców na platformie Allegro. Ceny paczek dla klienta indywidualnego zaczynają się od 8,49 za paczkę do 1 kg wagi po 9,99 dla paczek do 20 kg wagi. Warto pamiętać, że wymiary paczki powinni posiadać maksymalne wymiary 20x30x50 cm. Usługa ta, może wydawać się skomplikowana ze względu na inną formę adresowania paczki, na całe szczęście strona usługi poprowadzi nas krok po kroku przez każdy z etapów nadania przesyłki. Zaletą usługi jest możliwość paczki nawet jeśli nie posiadamy działającej drukarki poprzez zapisanie krótkiego kodu nadania. Opłatę za nadanie paczki uiszczamy w punkcie.

Paczka w ruchu opinie

Pomimo, że paczka w ruchu jest młodą usługą na rynku to już zdążyła przekonać do siebie wiele osób, a zwłaszcza konsumentów dokonujących zakupów na platformie Allegro ze względu na konkurencyjne ceny. Paczka w ruchu może być nową usługą na rynku, ale nie możemy zaprzeczyć, że ma ona potencjał.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest