Jak zacząć poszukiwanie idealnych zaproszeń ślubnych?

Twoje zaproszenia na ślub to pierwsze, co będzie się kojarzyć gościom z samą uroczystością. Nie wiesz, od czego zacząć? Mamy tutaj wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat!

Styl zaproszeń ślubnych

Wraz z określeniem lokalizacji i porą dnia, zaproszenie – a dokładniej jego styl – podpowiada gościom, jakiej formalności ślubu mogą się spodziewać. Zanim zaczniesz kupować materiały piśmienne, musisz mieć pojęcie o typie przyjęcia, który organizujesz.

Kilka pomysłów na zaproszenia ślubne

• klasyczne i eleganckie,
• swobodne i zabawne,
• minimalistyczne i nowoczesne

Jak widzisz, możesz wybrać styl zaproszenia, który trafi w konkretny styl, przekładający się na całą uroczystość. Warto przejrzeć witryny internetowe i inne zaproszenia na ślub, aby zebrać inspiracje i mieć wyobrażenie o tym, co Ci się podoba najbardziej.

Kolorystka zaproszeń ślubnych

Pomyśl o swoich kolorach weselnych. Możesz przecież przemycić te kolory i motyw (jeśli masz) do zaproszenia na ślub – a następnie kontynuować tę tendencję w pozostałej części dekoracji ślubnych (np. menu i programy ceremonii), aby uzyskać spójny wygląd. Kość słoniowa, kremowe lub białe koperty w połączeniu z czarną lub złotą czcionką to klasyczny wybór dla formalnych zaproszeń ślubnych, ale możesz także rozjaśnić swoje zaproszenia kolorowymi lub metalicznymi czcionkami, papierem, kopertami i wkładkami. Przy wybieraniu kolorów pamiętaj o czytelności zaproszeń ślubnych.

Zaproszenia ślubne – baw się kształtem i rozmiarem

Prostokątna karta o klasycznych wymiarach to tradycyjny wybór zaproszeń ślubnych. Ale dzisiaj pary decydują się też na bardziej zabawne lub nowoczesne wersje – np. interesując się okrągłymi, czy kwadratowymi zaproszeniami. Nie zapomnij wziąć pod uwagę, że odwrócenie się od standardowego rozmiaru koperty może spowodować wzrost kosztów – niekonwencjonalne lub bardzo duże zaproszenia mogą kosztować więcej. Czasem jednak warto zainwestować, bowiem w końcu takie zaproszenie będzie naprawdę wizytówką najważniejszego dnia w Twoim życiu! Opracowanie dzięki https://zaproszenia-przemysl.pl oraz http://invitations-world.com

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest