5 pomysłów na wakacje w Polsce dla nastolatków!

Dodano:12.05.2022 14:05
Udostępnij

Nie chcesz, aby całe wakacje Twoich dzieci mijały w domu, ale nie masz pomysłu na to, co latem mogłyby robić nastolatki? Sprawdź więc nasze pomysły na ciekawe aktywności oraz obozy młodzieżowe w Polsce!

Wakacje w Polsce dla młodych – o czym warto pomyśleć?

Jak zorganizować ciekawe wakacje dla nastolatków? Jeśli nie możesz lub nie chcesz zgodzić się na jeden dłuższy wyjazd dzieciaków (zwłaszcza bez Twojej opieki),zorganizuj im… wyjazdy weekendowe! Starsze nastolatki z chęcią spędzą 2-3 dni z dala od domu w towarzystwie znajomych. Jeśli takich wyjazdów będzie kilka, młodzież na pewno nie będzie narzekała na nudę! Z młodszymi nastolatkami postaraj się wyjeżdżać również Ty. Jeśli wsiądziecie do samochodu w piątek po południu, możecie wspólnie spędzić naprawdę ciekawy czas! Jakie miejsca na wakacje w Polsce dla młodych warto odwiedzić w takim systemie? Na pewno będą to duże miasta (np. Kraków, Gdańsk czy Wrocław),góry albo wybrzeże.

Planując młodzieży czas wolny, weź też pod uwagę listę rzeczy do zrobienia w wakacje dla nastolatków. Być może Twoje dzieci chciałyby zrobić sobie piknik w gronie przyjaciół, nauczyć się nowego języka, zarobić pierwsze pieniądze albo wybrać się na obóz sportowy?

Sportowy obóz dla nastolatków

To nieprawda, że sportowe obozy dla nastolatków sprawdzą się tylko dla tych najbardziej wysportowanych! Jeśli Twój syn lub córka chcieliby spróbować nowego sportu, lato jest na to najlepszym czasem! Dlaczego? Brak konieczności nauki i odrabiania zadań domowych sprawia, że młodzi ludzie są bardziej odprężeni, mają więcej energii oraz lepszy nastrój. A to wszystko przydaje się podczas nauki nowych rzeczy!

Co więcej, ciekawy obóz wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami i zagranicznym wyjazdem! Z powodzeniem możesz wybrać również obóz młodzieżowy w Polsce – np. obóz windsurfingowy dla młodzieży! Większość z tego typu atrakcji organizowanych jest nad Bałtykiem – dokładnie na Półwyspie Helskim lub w Zatoce Puckiej i trwa ok. 1-2 tygodni.

Wybierz sprawdzoną szkołę i profesjonalnych instruktorów

Sportowe obozy dla młodzieży nad morzem to połączenie świetnej zabawy i nauki nowych aktywności. Aby był to naprawdę udany czas, który Twoje dziecko będzie wspominało z radością, warto nieco dłużej poszukać i wybrać odpowiednią szkołę – np. Surfszkołę. Na kursach windsurfingu i kitesurfingu organizowanych przez właśnie tę szkołę Twój nastolatek będzie miał okazję uczyć się od najlepszych! Wszyscy instruktorzy mają stosowne uprawnienia, ogromne doświadczenie oraz pasję. W większości są także absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego!

Organizowane przez Surfszkołę zajęcia przeznaczone są dla różnych grup wiekowych. W ofercie znajdziesz więc zarówno opcję dla młodszych nastolatków (11-13 lat),jak i obozy dla starszej młodzieży. Przed rozpoczęciem zajęć dzieciaki zostaną podzielone na grupy zależnie od stopnia zaawansowania. Obozy windsurfingowe są więc przeznaczone tak dla zupełnych amatorów, jak i dla tych nastolatków, którzy wiedzą już, jak utrzymać się na desce, zawrócić oraz wykonywać inne podstawowe manewry.

Wszystko to gwarantuje, że Twój nastolatek nie będzie w ogóle się nudził! Nawet, kiedy nie będzie wystarczającego wiatru!. Wówczas na uczestników obozu będą czekały zajęcia ze skimboardingu, SUPu (Stand Up Paddling) albo jazda na longboardach i fishboardach! W programie atrakcji jest jednak jeszcze więcej!

Jeśli tak jak większości rodziców skończyły Ci się pomysły na wakacje dla nastolatków, weź pod uwagę obozy w Polsce dla młodzieży! Podczas tygodniowego zjazdu Twoje dziecko nauczy się nowego sportu, poprawi swoją kondycję i zadba o świetną formę! Jednak obozy dla młodzieży w Polsce organizowane przez Surfszkołę to nie tylko sport! Twój syn lub córka pozna rówieśników z innych stron Polski i zawrze nowe przyjaźnie. Dzieciaki będą miały także okazję uczestniczyć w grach terenowych, rejsie po Zatoce Puckiej czy zajęciach na deskorolkach! Sprawdź pełną ofertę Surfszkoły – być może obóz sportowy okaże się dla Waszej rodziny strzałem w dziesiątkę!

autor zdjęcia głównego: cppzone
Zostaw komentarz
Odpowiedź na komentarz użytkownika

Zobacz również

Najmniejsze rozmiary płyt grzewczych

26 kwietnia 2022

Indukcyjne płyty grzewcze przebojem wdarły się na szczyt, już od pewnego czasu nie oddając swojej popularności alternatywnym rozwiązaniom. Nowoczesne kuchenki na indukcje charakteryzują się szeroką gamą walorów, która skutecznie przekonuje coraz więk...więcej

Jak kupić dobry rower dla siebie?

26 kwietnia 2022

Rowerowe szaleństwo dotyka wielu osób. Nawet tych, które na co dzień nie mają styczności z regularną aktywnością fizyczną i prowadzą raczej siedzący tryb życia. Ma to wpływ na szeroką ofertę rynkową, w której znaleźć można pojazdy o różnej specyfice....więcej

Jaki rower do jazdy po lesie i w terenie?

26 kwietnia 2022

Nie da się zaprzeczyć, że dla wielu osób jazda na rowerze to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Aktywność na rowerze jest dostępna dla każdego niezależnie od wieku czy upodobań. Trzeba jednak mieć świadomość, że to jaki rower będziemy wybie...więcej

Zakochaj się w Wysokich Tatrach na majówkę!

26 kwietnia 2022

Prawdziwy odpoczynek, jedzenie i góry. Brzmi jak znakomity plan na majówkę, prawda? Nie musisz daleko szukać! Wysokie Tatry,  najwyższy łańcuch górski na Słowacji z długimi tradycjami turystycznymi, to obszar najstarszego parku narodowego. Unikalność...więcej