Trening Izabel Goulart – zasady, efekty, opinie

Maria Izabel Goulart Dourado jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek brazylijskich na całym świecie. Ceniona jest za wygląd i fenomenalną sylwetkę ciała. Znana z produkcji Victoria’s Secret jako jeden z „Aniołków”. Wszystkie zdobyte zaszczyty zawdzięcza przede wszystkim swojemu wysportowanemu i wyrzeźbionemu ciału, które ciężko trenuje na siłowni każdego dnia!

Na czym polega trening Goulart?

Izabel Goulart stosuje różnorodną aktywność fizyczną. Uprawia treningi siłowe, stretching, pilates, a nawet pływa na basenach olimpijskich i bierze udziały w maratonach. Treningi urozmaicane są każdego dnia. Naprzemienność i rozmaitość ćwiczeń wpływa korzystnie na wszystkie partie mięśni. Ważnym aspektem sugerowanego treningu jest to, że modelka poświęca codziennie czas na sport. Preferowanymi wysiłkami są również: kickboxing, bieganie, joga i trening core. Główną ideą treningu jest wielopostaciowość i bogato urozmaicona aktywność fizyczna, która utrzymuje figurę modelki w doskonałej formie.

bafa38c466d7d8619792ee30170683ac13f95dec

Jak wygląda dieta Izabel Goulart?

Tak jak treningi – wybór diety również jest traktowany rozmaicie. Modelka cały czas wyszukuje przepisy na dietetyczne i lekkostrawne potrawy i napoje. Ceni sobie zdrowe, wyciskane soki i często dodaje do nich orzechy. Uważa, że składniki odżywcze są bardzo ważne przy dbaniu o sylwetkę. Dlatego zaleca postawić na zdrowe proteiny. Poleca proteinowe drinki, bądź proteinowe batoniki. Izabel goulart dieta nie jest ściśle określona przez wyznaczone składniki. Wręcz przeciwnie – musi być różnorodna, zdrowa i dostosowana do preferencji osoby.

Izabel Goulart – efekty i opinie

Narzucane przez modelkę reguły zalecanych działań ku wysportowanej sylwetce – przynoszą ogromny podziw i wywołują sporo kontrowersji wśród ludzi. Efekty ćwiczeń modelki można znaleźć na popularnym portalu Instagram. Izabel Goulart Instagram – często publikuje zdjęcia ukazujące jej codzienne zmagania z wykonywanymi ćwiczeniami. Można tam również znaleźć filmiki, które ukazują sposób w jaki ćwiczy i jakiego sprzętu używa. Niektóre ćwiczenia są dość skomplikowane i przeznaczone dla osób zaawansowanych. Dlatego mogą sprawić spore trudności osobom, które co dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Choć Izabel Goulart jest piękną kobietą, a jej ciało jest w pewnym stopniu jakimś wyznacznikiem kobiecości – to zdania osób, odnośnie jej sylwetki są podzielone. Panie uważają, że jest idealna i właśnie tak powinna wyglądać prawdziwa kobieta. Natomiast mężczyźni wtrącają gorzkie uwagi odnośnie braku biustu i pupy u modelki – co powinno być jednak miarą figury wszystkich dziewczyn. Jak zatem powinna wyglądać perfekcyjna sylwetka? – niech każdy rozważy indywidualnie.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest