Spędź aktywny weekend w G2A Arena!

Przed nami I edycja Fit & Fight Arena, które odbędzie się w dniach 8-9 września 2018 roku w G2A Arena w Jasionce. Wydarzenie realizowane jest w ramach cyklu „Sports Inc.” – wzbudza zainteresowanie zarówno branży, jak i wszystkich pasjonatów sportu, aktywnego i zdrowego stylu życia.

Początek września w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego nadal będzie gorący, a wszystko to za sprawą Kasi Dziurskiej i pozostałych gwiazd świata fit. Dołożą oni wszelkich starań, by u wszystkich uczestników targów wydzielały się endorfiny szczęścia. Tego wydarzenia nie możesz więc odpuścić! Co sprawia, że Fit & Fight Arena to wydarzenie wyjątkowe? Przede wszystkim różnorodność. Wydarzenie bogate jest w pokazy walki, konferencje, konsultacje i treningi. Taka rozmaitość sprawia, że 8-9 września w murach G2A Arena otrzymasz sporą dawkę pozytywnej energii, bo sport, jak mówi stare przysłowie to zdrowie! W Strefie Active przygotowanej przez Klub Fitness Calypso każdy będzie mógł skorzystać z darmowych pomiarów ciała dokonywanych na analizatorze Tanita czy skonsultować się w sprawie treningów.

Weź udział w treningu z gwiazdami!

Z myślą o uczestnikach przygotowano dużą przestrzeń przeznaczoną do treningów, podczas których każdy z zainteresowanych będzie mógł sprawdzić swoją kondycję i wytrzymałość pod okiem czołowych w różnych dyscyplinach sportu czempionów. W sobotę 8. września o godzinie 13:00 jeden z treningów poprowadzi znana z Tańca z Gwiazdami trenerka personalna, instruktorka fitness i laureatka wielu prestiżowych konkursów fitness – Kasia Dziurska. Na swoim koncie ma m.in. Mistrzostwo Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzostwo Europy, Mistrzostwo oraz Vicemistrzostwo Polski w Bikini Fitness. Oprócz Kasi Dziurskiej w G2A Arena pojawią się: Norik Koczarian – zapaśnik i trener motywacyjny Stali Rzeszów, i b. trener Conora McGregora; Magdalena Hajkiewicz – najbardziej motywujący dietetyk w plebiscycie Fitness Motywatory; Paulina Szady – popularyzator wiedzy żywieniowej i edukator „Zdrowo Jemy”; Katarzyna Gac-Karelus – trenerka, psycholog i facylitator i wielu innych ekspertów.

Strefa „fight”

Fit & Fight Arena to też arena dedykowana sportom walki. Na uczestników wydarzenia czekają pokazy sztuk walki i sportów chwytnych. W ciągu dwóch dni w G2A Arena odbędą się też różne pokazy i treningi.

Rodzinny trening w niedzielę?

9 września w G2A Arena na dzieci i ich rodziców czeka mnóstwo sportowych atrakcji. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w treningach zumby dla dzieci i ćwiczeniach na trampolinach. Ponadto wszyscy będą mogli zobaczyć pokaz treningów: judo, kick boxing, muay thai. Organizatorzy nie zapomnieli również o rodzicach. Dla tatusiów przygotowano zajęcia Cross Fitness, natomiast dla mam trening pośladków.

Zabierz ze sobą dawkę wiedzy na temat zdrowego trybu życia

Dwudniowe Fit & Fight Arena to nie tylko treningi czy pokazy, to też duży zastrzyk merytorycznej wiedzy z zakresu odżywiania, fizjoterapii czy treningów. Wykładowcy uczelni wyższych oraz profesjonaliści podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem. W Strefie Wiedzy Fit & Fight Arena będzie można posłuchać takich wykładów jak: „Lider to trener – jak sport pomaga w prowadzeniu zespołu i biznesu”, „Power of Attitude – czyli siła naszego Nastawienia”, „Konsekwencje ekstremalnego zbijania masy ciała do zawodów. Jak daleko można się posunąć?”, „Zachęcać czy nie? Kto podejmuje decyzje? Żywieniowe granice wyboru dziecka”. Wszystko to i jeszcze więcej już 8-9 września w G2A Arena w Jasionce!
Poniżej wybrane atrakcje wydarzenia:

  • trening z Kasią Dziurską,
  • ćwiczenia na trampolinach,
  • pokazy judo, kick boxing, muay thai,
  • treningi przez cały czas trwania wydarzenia w Strefie Active Calypso,
  • trening piloxing z Pauliną Korgą,
  • wykłady z zakresu dietetyki, treningu, fizjoterapii, motywacji.

Ważne informacje:

Termin: 8-9 października
Bilety wstępu do nabycia w kasach biletowych podczas wydarzenia:

  • dorośli: 10 zł;
  • dzieci do 12 roku życia: bezpłatnie;
  • uczniowie, studenci i osoby ćwiczące w Calypso: 5 zł

Osoba do kontaktu:
Edyta Rzewuska
Kierownik Działu Marketingu i PR, Rzecznik Prasowy
Tel. 660 573 337, e-mail: [email protected]
Karolina Szpunar
Młodszy Specjalista ds. PR
Tel. 792 799 121, e-mail: [email protected]

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest