Sarah Bowmar – trenerka fitness, która inspiruje!

Najpierw wyznaczamy sobie cele. Następnie układamy plan, aby krok po kroku zrealizować nasze zamierzenia. Kiedy motywacja i determinacja doprowadzają nas do końcowego momentu cieszymy się uzyskanym rezultatem. Te słowa brzmią pięknie, ale każdy kto zrealizować choć jedno marzenie, wie że droga do celu jest często mozolna i wymaga od nas wiele samozaparcia. Dlatego tak chętnie bierzemy przykład z osób, które już zdobyły to do czego my chcemy dążyć. Stają się one naszą siłą w chwilach zwątpienia.

Kim jest Sarah Bowmar?

Sarah Bowmar, obecnie jedna z najszybciej zdobywających popularność, jest amerykańską trenerką fitness. Ukończyła studia Masters of Business Administration (MBA) i po zakwalifikowaniu się do międzynarodowych zawodów w bikini poświęciła się pasji, jaką były właśnie ćwiczenia fitness. Zdobyła dyplom z żywienia w fitnessie i zaczęła prowadzić stronę w mediach społecznościowych, która miała za zadanie motywować kobiety na całym świecie. Kiedy poznała swojego przyszłego partnera, przeprowadziła się do Columbus, gdzie zaczęła prowadzić biznesowe coachingi online razem z Joshem (jej obecnym mężem). Stała się także promotorką firmy produkującej suplementy Natural Sience Creation. Dziś jej kariera w tej branży sięga ponad piętnaście lat.

Źródło inspiracji!

Patrząc na Sarah Bowmar jedni powiedzą, że wcale nie jest kobieca, jest za duża czy też, że jest kompletnie głupia tak bardzo rozbudowując mięśnie. Jak zawsze, ile osób, tyle opinii. Jednak fakt pozostaje faktem, że trenerka fitness Sarah Bowmar jest kobietą, która potrafi zainspirować.

Zyskuje coraz większą popularność nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Coraz więcej osób (bo nie tylko kobiet) obserwuje jej profile na portalach społecznościowych. Sarah promuje aktywny, zdrowy styl życia. Pokazuje ile przynosi on radości i korzyści. Prowadzi sklep internetowy, gdzie sprzedaje suplementy przez nią sprawdzone i które pomogły jej uzyskać tak niewiarygodne efekty. Spełnia swoje marzenia każdego dnia wciąż inspirując coraz to nowe osoby.

Co Sarah ma w sobie takiego, że kobiety ją obserwują i chcą brać z niej przykład?

Można powiedzieć, że Sarah jest pewnego rodzaju współczesnym ideałem. Łączy w sobie wiele, często bardzo różnych aspektów codzienności. Jest osobą wysportowaną, silną, ale też pełną elegancji. Pokazuje, że każda kobieta może mieć w sobie wiele sexapilu jeżeli tylko tego chce. Trenuje, podróżuje, ma kochającego męża, spełnia marzenia. Jest dokładnie taka, jakie pragną być współczesne kobiety. Jednak jest w tym wszystkim coś więcej. Przyjrzyjcie się jej dokładniej. Co widzicie? Przede wszystkim osobę szczerą, która cieszy się życiem. Sarah nie jest sztucznie wykreowana na potrzeby współczesnego świata. Ona realizuje swoje pasje. Wiele lat temu założyła sobie pewien cel, którego owoce możemy dzisiaj oglądać.

Wytrwałość, determinacja i chęć spełnienia doprowadziły ją dzisiaj do momentu, w którym się znajduje. To właśnie pasja bijąca od jej osoby jest siłą, która przyciąga osoby z dalekich krańców. Pozostaje jeszcze jeden aspekt, który jest tak samo istotny, a o którym jeszcze tutaj nie wspomniano. Chodzi mianowicie o wyrzeźbione ciało. Sarah Bowmar jako trenerka wypracowała doskonałą dla wielu sylwetkę. Każda kobieta znajdzie jakąś część, którą chciałaby mieć dokładnie tak samo wyrzeźbioną. Mogą to być nogi, brzuch, ramiona lub plecy. Zmieniając się z drobnej istoty w międzynarodową zawodniczkę bikini pokazała, że regularne treningi oraz odpowiednia dieta potrafią zdziałać cuda. Sarah wspomaga się suplementami, które mają na celu pomóc jej utrzymać zamierzony efekt. Nie są jednak podstawą funkcjonowania. Trenuje z rozmachem, ale bezpiecznie. Zdobyła niezbędną wiedzę, którą dzieli się teraz z innymi.

Przed współczesnymi kobietami stoi wiele wyzwań. Muszą łączyć wiele dziedzin codzienności, np. matki, osoby pracującej, żony czy gospodyni. Ale większość z nas chce czegoś więcej niż tylko spełniać oczekiwania ról w jakiej się znajdują. Kobiety chcą spełniać siebie. Sam ideał kobiety bardzo się zmieniał na przestrzeni lat. Często obarczone wieloma zadania czasami tracą siły i chęci dążąc do spełniania zachcianek innych. Ich motywacja praktycznie zanika. Dlatego Sarah Bowmar tak bardzo podrywa szczególnie kobiece serca. Łączy wszystko to czego chcą współczesne kobiety.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest