Jakie ćwiczenia stosować na powiększanie biustu?

O pięknym i ponętnym biuście marzy prawie każda kobieta. Rynek zalewany jest medycznymi preparatami – olejkami, tabletkami, witaminami czy sokami które mają pomóc nam powiększyć biust.

Nie da się ukryć, że największą skuteczność, ale też największą cenę mają zabiegi kosmetyki estetycznej czy zabiegi związane z plastyką piersi. Implanty są skuteczne i dają natychmiastowy rezultat, ale zanim się zdecydujemy na ten krok warto spróbować czegoś mniej inwazyjnego.

Pokażemy Wam, że za niewielką kwotę, ale z ogromną ilością determinacji powiększycie wizualnie i podniesiecie swój biust na siłowni lub… w domu !

Pompki

Stare, tradycyjne ćwiczenie, znane każdemu. Zarówno pompki męskie – na palcach stopy, jak i damskie – na kolanach są skuteczne. Dla przypomnienia, oto jak należy poprawnie wykonać damską pompkę:
Połóż wyprostowane ręce na macie, na szerokość ramion. Głowa powinna znajdować się wyżej niż pośladki, a pośladki wyżej niż kolana. Unieś delikatnie łydki do góry, tak by były pionowo skierowane do ziemi. Opierając się na dłoniach opuść tułów w dół, ale nie kładź się na matę. Powtarzaj ćwiczenie w 3 seriach po 15.

Jogin

Ćwiczenie najczęściej stosowane podczas treningów jogi. Jest proste i wykonywać je można wszędzie, nawet w pracy.
Wystarczy usiąść po turecku i mocno wyprostować plecy. Nasadę lewego nadgarstka położyć na nasadę prawego, na wysokości klatki piersiowej. Następnie dociskać oba nadgarstki przez 6 sekund. Puścić i powtórzyć jeszcze 9 razy.

Hantle

Hantle, ciężarki, motylek – wszystkie te przyrządy są bardzo pomocne w przypadku powiększania i ujędrniania naszego biustu.
Z użyciem hantli jednym z najlepszych i najskuteczniejszych ćwiczeń jest położenie się na macie, z podkurczonymi nogami. Hantle, trzymane w lewej i prawej dłoni, opuszczamy prostopadle do naszego ciała, nie dotykając ziemi. Trzymamy kilka sekund i ponownie podnosimy przed siebie. Ćwiczenie to powtarzamy 3 razy po 10.

Spin Doctor

Jedne z najbardziej znanych ćwiczeń, jeśli chodzi o budowanie naszej klatki piersiowej. Można je wykonywać dosłownie wszędzie i tylko z pozoru wydaje się być łatwe.
Stań w lekkim rozkroku, tak by stopy były na szerokość twoich ramion. Wyciągnij przed siebie ręce najbardziej jak się da. Staraj się połączyć palce obu dłoni, jednocześnie wyciągając obie ręce. Utrzymaj pozycję minimum 10 sekund. Powtórz.

Pamiętać również należy, że oprócz ćwiczeń warto wykonywać masaże wodne, polegające na naprzemiennym – zimnym i ciepłym prysznicu. Dodatkowo wszelkie maści, tabletki wspomagające, kremy, peelingi czy inne nawilżające balsamy też spotęgują efekt napięcia skóry i nie należy z nich rezygnować.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest