Czy warto iść do dietetyka? Doradzamy

Borykasz się z nadmiernymi kilogramami, z którymi walczysz już od dłuższego czasu? Są za Tobą różnego rodzaju diety, ćwiczenia, zabiegi kosmetyczne, suplementy dzięki którym zbędne kilogramy miały zniknąć w mgnieniu oka?

Wizyta u dietetyka wydaje się być jedynym słusznym krokiem w walce o idealną sylwetkę. Nie ma sensu tracić czasu na walkę z kolejną dietą cud oraz głodówkami. Już jedna wizyta, wywiad z dietetykiem – pomoże o wiele lepiej niż super bielizna wyszczuplająca, która niestety tylko osłabi nasz portfel. Nie jesteś sama. Z nim osiągniesz swoją idealna sylwetkę nie na kolejne lato, tylko na kolejne lata Twojego pięknego życia.

Dlaczego warto spotkać się z dietetykiem?

Wizyta u dietetyka polecana jest każdemu kto chce nauczyć się jeść zdrowiej, a nie bardzo wie jak się za to zabrać. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzi dokładny wywiad żywieniowy oraz przeanalizuje masę i skład ciała (% zawartość wody i tkanki tłuszczowej w organizmie, masę mięśniową, masę kości, wiek metaboliczny). Przygotuje indywidualny program żywieniowy specjalnie dla Ciebie. Uwzględniający Twój stan zdrowia, wiek, płeć, aktywność fizyczną, nawyki żywieniowe. Dzięki niemu osiągniesz zamierzone cele pod kontem swoje sylwetki.

Dietetyk pomoże Ci w przyswojeniu podstawowych zasad zdrowego odżywiania, możesz mu zaufać. Zapamiętasz jak raz na zawsze pozbyć się złych nawyków żywnościowych. Dietetyk układając dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy ma na pierwszym miejscu Twoje zdrowie. Jeżeli Twoim celem jest zrzucenie kilku kilogramów, pomoże Ci w tej walce, bez efektu jojo.

Dieta uwzględniająca Twoje indywidualne potrzeby, zaspokajająca zapotrzebowanie na składniki odżywcze, witaminy oraz związki mineralne spowoduje poprawę wyglądu skóry, włosów, paznokci oraz wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie. Pamiętaj pod opieką dietetyka możesz czuć się bezpiecznie. Nie musi bać się o swoje zdrowie. Dietetyk pomoże Ci w odnalezieniu problemów, nie zostawi Cię samej.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *