Julia Kamińska – metamorfoza oraz dieta aktorki

Bez wątpliwości postać Julii, zna niemalże każdy z nas. Kojarzymy ją najczęściej z popularnego na TVN, serialu, ‘Brzydula’, choć piękna kobieta wcale takiej nie przypominała, ani nie przypomina. Serialem zyskała dużą ilość widzów, gdzie widzieliśmy ją w odsłonie zagubionej, mało kobiecej postaci.
Julia, nigdy nie była mało atrakcyjną kobietą, choć przez minione lata, tuszowała swoją urodę, która wymagała jedynie małych ‘poprawek’, aby obecnie mogła motywować niejedną z nas, kobiet, a i zobaczyć na jej widok, zauroczonych mężczyzn.

Jaki jest sekret Kamińskiej?

Aktorka bardzo prosto wyjaśniła w jednej z wypowiedzi, a także w kilku wywiadach, co jest tajemnicą jej metamorfozy. Okazała się nią zmiana diety, na…wegetariańską. Julia przyznała, iż jedyne produkty mięsne, jakie sporadycznie lądują na jej talerzu, to ryby.

Swoją figurę zawdzięcza także ćwiczeniom trzy razy w tygodniu, które opierają się głównie na treningu aerobowym oraz intensywnym cardio, które wyraża w postaci, biegania. Julia w rozmowie z dziennikarką TVN, powiedziała: ,, Jestem na diecie wegetariańskiej od trzech lat. Bardzo sobie to chwalę. Lepiej się czuję, mniej choruję, bardzo uważam na to, co jem. Jakoś tak udaje mi się utrzymać wagę. To jest moja dieta, która wynika poniekąd z wrażliwości. Bardzo dobrą motywacją jest to, że teraz jest coraz ładniejsza pogoda. Biegałam już dwa razy. Zaczęłam robić brzuszki, ale skończyłam choć pewnie znów zacznę. Najlepiej ćwiczyć z kimś. Ja nie lubię biegać sama. Zawsze robię to z kimś, bo wtedy mogę gadać – mówiła w ubiegłym roku.’’

W jednym z wywiadów, przeprowadzonym zaraz po jej udziałowej sesji dla magazynu Viva, aktorka nie mówiła jedynie na temat swojej metamorfozy wizualnej, ale także o innym punkcie widzenia, kiedy jest już dojrzalszą kobietą z większą ilością perspektyw: ,, Jako 30-latka jestem bardziej świadoma tego, co sobą reprezentuję: mam doświadczenie w zawodzie, swój biznes, zaufanie do siebie, nie boję się podejmowania decyzji. Generalnie jestem z siebie bardziej zadowolona niż kilka lat temu. Jest coś takiego, niezależnie od płci czy zawodu, który wykonujemy, że w pewnym momencie czujemy ulgę.’’

Losy aktorki przeżywały różne scenariusze, ciężko uwierzyć, że ta młoda, piękna kobieta, mogła być kiedyś osoba posiadającą liczne kompleksy, w jednej z wypowiedzi dla ‘Gali’, Julia stwierdza: ,, To, czy ktoś jest ładny, czy brzydki, nie zależy od tego, jak wygląda, tylko kim się czuje. Kiedyś czułam się brzydka i tak też postrzegało mnie otoczenie. Teraz rozumiem, że w życiu każdej dziewczyny jest 'brzydulowy’ moment, kiedy ma się 14-15 lat. Mnie uważano za nieatrakcyjną. Chłopcy nie zwracali na mnie uwagi, dziewczyny nie zabiegały o przyjaźń. Przeżywałam to odtrącenie.’’

Fragment wywiadu, doskonale ukazujący obraz Kamińskiej na podstawie lat. Dla nastolatek, które często pragną stać się dojrzałą kobietą ‘zbyt wcześnie’, istnieje jedno rozwiązanie – daj sobie czas. Stopniowo naucz się akceptować to, co jest nieuniknione, a przy czym naturalne.

Julia Kamińska Facebook

Wczytując się w wpisy aktorki, możemy wyszukać na profilu, nie tylko sekret jej metamorfozy, ale także poznać jej dietę, sposób działania, a także to – w jaki sposób doszła do zaplanowanego celu. Trzydziestolatka jest idealnym obrazem tego, że doskonalić się, możemy przez cały czas. Choć Julia, nigdy nie stroniła od kobiecości, często coś w sobie zmieniała. Poczynając od fryzury, pracy zawodowej czy udoskonalenia sylwetki.

Poza tym, że możemy czerpać przykład z jej podejścia do diety, zarówno patrząc na wygląd, a także, lepsze samopoczucie po wprowadzeniu nowych nawyków żywieniowych, aż po motywacyjną odsłonę do działania, do której zachęca aktorka. Facebook oraz Instagram, szeregi wywiadów, stają się idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz bodźca do działania.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest