Joanna Krupa – czy czas dla niej zatrzymał się w miejscu? Sprawdzamy jej dietę i ćwiczenia!

Już od długiego czasu Joanna Krupa i Instagram darzą się wzajemną sympatią – i nic dziwnego! Dla Joanny jest to wspaniałe narzędzie, aby zainspirować tysiące kobiet do dbania o siebie. Modelka niedługo będzie świętować swoje 40-ste urodziny, a przecież wygląda tak, jakby czas zatrzymał się dla niej w miejscu już przed 10 latami! Jak ona to robi? – dowiedz się tego już teraz!

Joanna Krupa – jej dieta

Ciało Joanny Krupy jest efektem wieloletniej pracy. Modelka wkłada sporo wysiłku w dokonywanie zdrowych wyborów żywieniowych oraz prowadzenia zróżnicowanej aktywności fizycznej. Ponadto, jest fanką różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, którymi rozpieszcza swoją skórę.

Dla Krupy szczególnie ważne jest kontrolowanie swojego dziennego bilansu energetycznego – stara się nie przekraczać limitu 2 tysięcy kalorii. Jeśli zaś zauważa u siebie przybieranie na wadze, to po prostu delikatnie ogranicza swój dzienny limit. Dodatkowo wykonuje trening całego ciała od dwóch do pięciu razy w tygodniu. Ma przy tym swoje szczególne upodobanie – Krupa bardzo nie lubi ćwiczyć samotnie. Zawsze stara się wybierać treningi w grupie, ponieważ w ten sposób lepiej się mobilizuje i bardziej przykłada do ćwiczeń. Ponadto, jak na właścicielkę psów przystało, codziennie zabiera swoich merdających przyjaciół na długie spacery, co również bardzo korzystnie wpływa na jej sylwetę.

Joanna ma szczególne upodobanie do proteinowych shake’ów na śniadanie. Wśród nich wyróżniła swój ulubiony składający się z jagód acai, migdałów, nasion chia, bananów i mleka migdałowego. Kiedy modelka przebywa w LA, na obiad wybiera zazwyczaj sushi lub rybę z warzywami. Kiedy jednak odwiedza Polskę, bez skrupułów decyduje się na nasze regionalne przysmaki – pierogi i żurek! Ważne jest też to, że stara się nie odmawiać sobie słodkich lub słonych smakołyków. Kiedy jednak już coś zje, zawsze wówczas solidnie odpracowuje to na siłowni. Po intensywniejszym treningu stawia na orzeźwiającą wodę kokosową, którą często wypija już z samego kokosa.

Joanna Krupa i ćwiczenia

W stylu życia Joanny niezwykle ważną rolę odgrywa aktywność fizyczna, która pozwala jej rekompensować sobie różne kulinarne grzeszki. Krupa wygląda znakomicie, co świadczy o tym, że udało jej się doskonale rozpracować swoje ciało – wie, co mu służy, a co nie. Zachęcamy Was do obejrzenia jej Instagrama i zainspirowania się już dzisiaj!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest