Agnieszka Cegielska i jej sposób na piękną figurę!

Sympatyczna pogodynka, która od lat współpracuje ze stacją telewizyjną TVN słynie z łagodnego głosu, przyjaznego uśmiechu, a także z nienagannej sylwetki. Jak gwiazda dba o siebie? Czy stosuje diety?
Niezwykle pogodna Agnieszka Cegielska niezmiennie od wielu lat cieszy się ogromną sympatią widzów. Wszak niejednokrotnie została wyróżniona przez publiczność, choćby zdobywając słynną złotą Telekamerę. Na Instagramie była modelka ma obecnie ponad 70 tysięcy obserwujących ją osób. Oprócz pozytywnej aury jaką wokół siebie roztacza może poszczycić się ona również perfekcyjną figurą. W czym tkwi jej sekret?

Dieta Agnieszki Cegielskiej

Prezenterka niejednokrotnie w wywiadach podkreślała, że nigdy nie stosowała żadnej konkretnej diety. Jednak od lat sumiennie przestrzega ona kilku zasad żywienia. Przede wszystkim stara się słuchać swojego organizmu. Uważa bowiem, że on sam najlepiej wie, czego potrzebuje, dlatego pogodynka w odżywianiu stosuje umiar. Próbuje wszystkiego, pamiętając o dobrze znanym powiedzeniu, iż „co za dużo, to niezdrowo”. Ponadto wyznała, że stara się nie mieszać różnych składników. Je wszystko w małych, oddzielnych porcjach. Co ważne, wszystkie dania gwiazda przygotowuje samodzielnie, a zakupy robi najczęściej w sklepach ze zdrową żywnością, wybierając produkty od lokalnych dostawców. Ponadto wyznała też, że preferuje kuchnię wegetariańską, choć wegetarianką nie jest, a po mięso sięga zaledwie kilka razy do roku. Jej ulubionymi potrawami są: makaron orkiszowy z warzywami oraz różnego rodzaju sałatki, najlepiej ze szpinakiem. Nie przepada zaś za słodyczami, które są zmorą wielu osób. Sekretem Agnieszki Cegielskiej jest zatem zbilansowana i zdrowa dieta oparta głównie na zupach rozgrzewających, owocach oraz warzywach. Wszak to doskonały sposób nie tylko na piękną sylwetkę, ale również zdrowe włosy i cerę.

Dodatkowo gwiazda przyznaje, że odziedziczyła po rodzicach dobre geny, które ułatwiają jej utrzymanie odpowiedniej do wzrostu masy ciała. Ponadto Agnieszka Cegielska już od dziecka uprawiała sport (szczególnie siatkówkę), przez co jest przyzwyczajona do aktywności fizycznej, która do dziś ma szczególne znaczenie w jej życiu. W wolnych chwilach nie tylko bawi się z synem, ale też gra w tenisa i ćwiczy jogę. Natomiast zimą stara się jak najwięcej jeździć na nartach. Tym samym dzięki dobremu odżywianiu i regularnemu ruchowi pogodynka może pochwalić się świetną figurą. Pamiętajmy jednak, że każda z nas może być jak Agnieszka, wystarczy odrobinę chęci i wysiłku!

Agnieszka Cegielska Instagram

Jak wspomniano na samym początku sympatyczna pogodynka ma na swoim instagramowym koncie ponad 70 tysięcy obserwujących ją ludzi. Ta bardzo znacząca ilość osób być może wzięła się stąd, iż profil prezenterki na instagramie jest pełen barw, kolorów, owoców, warzyw, a także aktywności fizycznej.
Agnieszka Cegielska zaprasza fanów do swojego życia. Przedstawia dania, które przygotowuje. Pokazuje jak aktywnie można spędzić czas. Daje się również zauważyć jako osoba bardzo towarzyska. Często jej fotografie przedstawiają dzieci bądź przyjaciół, a także naturę. Ze zdjęć emanuje ciepło prezenterki, aż tak, że chce się ich oglądać więcej i więcej. Dodatkowo dzięki postom przekonujemy się, że prezenterka uważa kontakt z przyrodą za niezwykle ważny, potrzebny i inspirujący. To właśnie to, co jest wokół nas, a nie moda króluje na Agnieszka Cegielska instagram. Może właśnie dlatego ten profil jest bliski sercu wielu osobom.

Agnieszka Cegielska naturalnie…

Prezenterka jest wielką fanką produktów naturalnych. Sama stosuje ich bardzo dużo, dlatego swoją wiedzą na ich temat postanowiła podzielić się w swojej książce „Naturalnie”. Co ciekawe pozycja ta, doczekała się już dwóch odsłon!

Pogodynka opowiada w nich o bogactwie jakie niesie ze sobą natura. Próbuje przekonać czytelnika do takich tworów przyrody jakimi są np. awokado, daktyle, spirulina, pyłek pszczeli, kasza jaglana, a nawet swojska brzoza. Ponadto prezenterka podkreśla jak istotna jest pewność, że jemy dobrze i zdrowo, unikając chemii i przetworzonej żywności. Poza tym zauważa też, iż przyprawy, kasze oraz rośliny są nieprawdopodobnym wręcz źródłem antyoksydantów, składników mineralnych i witamin, dlatego jeśli mamy taką możliwość warto z nich korzystać

Agnieszka Cegielska „Naturalnie” to pozycja szczególnie dla wszystkich tych, którzy dbają o swoje zdrowie. Zastanawiają się nad tym co i w jakich ilościach jedzą. Chcą poszerzać swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Jednak może sięgnąć po nią każdy. Bowiem niesie ona ze sobą wiele cennych informacji, które mogą odmienić nasz styl życia czy myślenie o ważnych kwestiach w życiu jakim jest np. nasze zdrowie.
Zatem urocza pogodynka swoim życiem i działalnością udowadnia, że piękna figura to zasługa nie tylko dobrych genów, ale przede wszystkim zbilansowanej diety opartej na naturalnych składnikach oraz regularnej aktywności fizycznej. Pamiętajmy jednak, że perfekcyjna sylwetka to nie wszystko. Bowiem jak przekonuje prezenterka w życiu liczą się również relacje z innymi osobami i bliskość z naturą.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest