Jaką szczoteczkę soniczną SEYSSO wybrać? Sprawdzamy modele

W dbaniu o zdrowy uśmiech ogromną rolę odgrywa szczoteczka, jakiej na co dzień używamy. Ostatnimi czasy, olbrzymią popularnością cieszą się szczoteczki soniczne do zębów. Dzięki nim można w należyty sposób zatroszczyć się o higienę jamy ustnej, a co za tym idzie, również o piękny i zdrowy uśmiech. W tym artykule przyjrzymy się produktom marki SEYSSO. Opowiemy, jakie modele dostępne są w ofercie.

Czym wyróżniają się szczoteczki soniczne?

Działanie szczoteczek sonicznych oparte jest o technologię soniczną. Fale dźwiękowe generowane przez szczoteczkę wprawiają w ruch wymiatający włókna szczoteczki. Dzięki temu możliwe jest skuteczne usunięcie płytki nazębnej, nawet z trudniej dostępnych miejsc. Szczoteczki soniczne to jedne z tych produktów, których efekty działania można zauważyć już po pierwszym użyciu. Dzięki nim zęby stają się perfekcyjnie oczyszczone, a w konsekwencji gładkie i jaśniejsze. Wartym podkreślenie jest również to, że szczoteczka soniczna to urządzenie, którego użytkowanie ma szereg innych zalet. Mowa tu m.in. o:

  •         Delikatności podczas mycia,
  •         Wysokiej efektywności w usuwaniu zanieczyszczeń z zębów,
  •         Różnych trybach szczotkowania, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb jamy ustnej,
  •         Wymiennych końcówkach, które cechują się różną twardością włókien.

Jaką szczoteczkę marki SEYSSO wybrać?

W związku z rosnącą popularnością szczoteczek sonicznych, na rynku dostępny jest ich duży wybór. Różnią się one dodatkowymi funkcjami i w konsekwencji również ceną. Warto pamiętać o tym, że poszukując idealnego modelu dla siebie, przede wszystkim należy zwracać uwagę na jakość danej szczoteczki oraz jej producenta. Godną polecenia jest niewątpliwie szczoteczka SEYSSO. Decydując się na jej wybór można być pewnym, że należycie spełni swoją funkcję.

Ze względu jednak na dużą ilość modeli, warto zastanowić się nad tym, który sprawdzi się najlepiej. Poniżej omawiamy kilka z nich.

SEYSSO Gold Forest Green

To szczoteczka soniczna pochodząca z limitowanej edycji. To propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. W zestawie znajduje się 5 końcówek, w tym innowacyjna końcówka do twarzy. Szczoteczka może pracować w pięciu programach. Charakteryzuje ją wysoka częstotliwość drgań sonicznych (od 62 tys. do 96 tys. ruchów na minutę), a także wydajny akumulator (nawet do 70 dni pracy). W zestawie znajduje się również wielofunkcyjne etui podróżne wyposażone w funkcję ładowania, a także odkażania końcówek światłem UV.

SEYSSO Oxygen O- Sonic

To kolejna z propozycji przygotowanych przez markę SEYSSO. Szczoteczka Oxygen O- Sonic została zaopatrzona w trzy programy, które pozwalają na zmianę częstotliwości od 62 do 96 tysięcy ruchów sonicznych na minutę. Ponadto, charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie wilgoci IPX7. Zestaw wzbogacono o kompaktowe, zamykane na zamek etui podróżne.

SEYSSO Junior Pink

W ofercie SEYSSO znajdują się również szczoteczki soniczne dla dzieci, a Junior Pink jest właśnie jedną z nich. Produkt ten umożliwia szczotkowanie zębów w trzech trybach. Za sprawą wydajnego akumulatora, szczoteczka może być używana nawet do 5 tygodni na jednym naładowaniu. Ten model został zaopatrzony w magnetyczny uchwyt, który pełni jednocześnie funkcję ładowarki. To doskonały wybór dla najmłodszych.

Te i wiele innych modeli szczoteczek sonicznych dostępnych jest pod adresem seysso.pl. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

Materiał partnera seysso.pl

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest