IV Kongres Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej

To już IV organizowany przez nas kongres. Wydarzenie to, podobnie jak poprzednie, jest świetną okazją do zdobycia nowej wiedzy na temat medycyny chińskiej, dietetyki oraz masażu. Będą Państwo mieli okazję spotkać wielu zagranicznych wykładowców, porozmawiać z nimi o wątpliwościach i trudnościach z jakimi spotkacie się w codziennej praktyce, poznać innych praktyków z Polski i poszerzyć swoją sieć kontaktów.

Ponadto w tracie trwania Kongresu odbędą się targi zdrowia, więc będzie to okazja do zakupienia sprzętu niezbędnego do praktyki, zdrowego jedzenia i innych produktów naturalnych. Serdecznie zapraszamy! Kongres odbędzie się w dniach 4-8 lipca 2018. W dniu 4 lipca 2018 przygotowaliśmy bezpłatne wykłady w ramach dni przedkongresowych.

Celem Kongresu jest propagowanie wiedzy z zakresu tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz umożliwienie uczestnikom poszerzenia zainteresowań w tej dziedzinie. Wydarzenie skupia lekarzy, fizjoterapeutów, przedstawicieli innych zawodów medycznych oraz osoby zainteresowane szeroko pojętą Medycyną Chińską. Zajęcia będą prowadzone przez wybitnych specjalistów, praktyków z Europy oraz Izraela, między innymi przez: Tuvia Scott, Assaf Mor, Olga Kozińska, Keren Sela.

Do kogo skierowany jest Kongres?

Wybór 20 warsztatów tematycznych stanowi gwarancję, że każdy związany z opieką nad pacjentem znajdzie treści przydatne w swojej pracy zawodowej. Na Kongres w szczególności zapraszamy:

  • lekarzy zainteresowanych komplementarnymi metodami leczenia,
  • fizjoterapeutów i masażystów, chcących nabyć nowe umiejętności pracy z pacjentem,
  • dietetyków zainteresowanych nowym systemem spojrzenia na człowieka i dobieraniem diety zgodnie z konstytucją w TCM,
  • pielęgniarki chcące poszerzyć swoją wiedzę w zakresie stawiania baniek i hirudoterapii,
  • studentów, myślących o wyborze swojej drogi zawodowej.

Do uczestnictwa zachęcamy także osoby, które nie miały dotąd styczności z Tradycyjną Medycyną Chińską, ale chciałyby poznać ten system. Mile widziane są zarówno osoby z branży medycznej, jak i uczestnicy nie związani bezpośrednio z ochroną zdrowia. Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z medycyną chińską, przygotowaliśmy bezpłatne wykłady w trakcie dnia przedkongresowego, a podczas kongresu – warsztaty skierowane do osób początkujących. Szczególne zaproszenie kierujemy do matek małych dzieci, które skorzystają z uczestnictwa w warsztatach pediatrycznych.

Targi Zdrowia Ruczaj

Targi Zdrowia przy IV Kongresie TCM odbędą się od 6 do 8 lipca przy ul.Strąkowej 3a. Organizujemy je po raz pierwszy, więc chcemy, by wypadły jak najlepiej i na stałe zagościły w kalendarzach osób świadomie dbających o zdrowie – dlatego przygotowaliśmy dla odwiedzających dużo atrakcji.

Targom będą towarzyszyć wykłady, warsztaty i spotkania z praktykami medycyny chińskiej, terapeutami manualnymi, diagnostami. Chcesz dowiedzieć się co skrywa Twoja kropla krwi lub tęczówka oka? A może wolisz zrelaksować się na wyjątkowym koncercie przy użyciu rozmaitych instrumentów etnicznych. Albo poćwiczyć jogę? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedź brzmi TAK – będzie ku temu okazja!

Ponadto, na Targach będzie można zaopatrzyć się w naturalną żywność, przyprawy bez chemii, miody i oleje z Małopolski oraz naturalne kosmetyki. Szukających nowych możliwości czerpania z natury wszystkiego tego, co potrzebne i istotne, na pewno zainteresują aromaterapia i ziołolecznictwo. Specjalnie dla mieszkańców Krakowa, organizatorzy targów przy współpracy z Centrum Zdrowia Ruczaj przygotowali bezpłatne badania w kierunku wykrycia wad wzroku i ryzyka jaskry. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profilaktyką zdrowia oraz naturalnymi metodami wspomagania leczenia. Będą też konkursy z nagrodami! Wstęp bezpłatny.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest