Amol – lek na wszystko. Właściwości i jego zastosowanie!

Receptura, na której powstał Amol, jest dość bogata.  Do jego składu należy: melisa indyjska, kora, kora cynamonu, cytryna, mięta pieprzowa, mentol oraz alkohol etylowy. Można go stosować na różne sposoby: pić lub wcierać w chore miejsce. Mentol wykazuje różnego uczucie świeżości, co pozytywnie wpływa na nasz organizm. Działa przede wszystkim leczniczo oraz poprawia krążenie. Może być spokojnie stosowany przy różnego rodzaju schorzeniach i jest dostępny w każdej aptece. Również używany w celach pielęgnacyjnych np. do płukania jamy ustnej.

Amol – działanie lecznicze

Nie bez powodu mówi się o wielofunkcyjnym działaniu tego leku. W przypadku bólu pleców wystarczy posmarować nim kilka razy chore miejsce. W wielu przypadkach ma bardzo skuteczne działanie. Można go również stosować w przypadku skaleczeń. Należy jednak przed zakupem zwrócić uwagę, kiedy nie należy go stosować. Jest to kierowanie szczególnie do tych, którzy mają problem alkoholowy, oraz w okolicy narządu wzroku. W takich przypadkach potrzebna jest wizyta lekarska.

Zewnętrznie stosuje się go również po ukąszeniach owadów. Należy wtedy posmarować bolące miejsce. Leczenie Amolem powinno się rozpoczynać już od wcześniejszych symptomów. Nie jest to lek oparty na składnikach chemicznych, dlatego należy stosować go trochę częściej niż zwykłe lekarstwa. Warto pamiętać, że bóle mięśni są skutkiem wysiłku fizycznego.

amol zastosowanie i wlasciwosci

Również na popularne „zakwasy”, Amol jest skuteczny. Zawarty w nim mentol powoduje szybsza regeneracje chorego miejsca. Wystarczy wetrzeć go kilka razy w chore miejsce. Dodatkowo olejek lawendowy, powoduje łagodzenie bólu mięśni.

Amol dodatkowe zastosowanie

Amol warto wybrać, dlatego, że jest sprawdzonym środkiem. Posiada naturalną witaminę C, która odpowiada za szereg funkcji w naszym organizmie. Przede wszystkim lek ten pomaga na przemianę materii oraz dzięki niemu pojawiają się nowe czerwone krwinki w organizmie. Łagodzi również różne nerwice. Nerwica to choroba, która bardzo często pojawia się pod wpływem sytuacji, jakich doświadczamy. Dlatego, przed jedzeniem powinniśmy stosować Amol. Mięta, która jest zawarta w składzie, działa bardzo dobrze na cały układ trawienny, oraz przede wszystkim regeneracyjne. Lawenda sprzyja łagodzeniu nerwicy, bywa również pomocą przy migrenach. Jest to bezpieczna opcja i dobrze wpływa na cały organizm. Wystarczy tylko dodać do wody trzy krople Amolu. Można również wykorzystać do tego herbatę. To naprawdę dobry sposób, szczególnie na chłodne dni.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest