Co zrobić,by pozbyć się pomarańczowej skórki?

Ze skórką pomarańczową zmaga się wiele Polek, młodych i starszych. Nieestetyczne bruzdy- kto tego nie zna? Szpecą ciało i nie wyglądają zachęcająco przez co wiele wpada w kompleksy. Pojawia się głównie jako efekt uboczny odchudzania i umiejscawia się głównie na udach, brzuchu i pośladkach.

Jak pozbyć się cellulitu?

Cellulitu trudno się pozbyć. Wiedzą o tym te Polki, które mozolnie z nim walczą. Kiedy na drogeryjnych półkach aż roi się od cudownych specyfików na ten problem, ty też możesz choć trochę sobie pomóc. Jak? Wystarczy, że codziennie będziesz powtarzać te czynności:

1. Wykonaj masaż wodny.

Polewaj problematyczne miejsca raz ciepłą a raz zimną wodą. W ten sposób poprawisz krążenie krwi co przełoży się na jędrność skóry.

2. Peeling kawowy

Kiedy już wykonasz masaż, na miejsce objęte cellulitem, nałóż peeling kawowy. Jak wykonać taki peeling? Nic trudnego- potrzebujesz fusów z kawy, cynamonu i balsam ujędrniający. Wmasuj w ciało wymieszane składniki. Mikstura jest gruba, więc po zmyciu Twoja skóra będzie nawilżona i ujędrniona.

3. W ciągu dnia podszczypuj się

Tak, to nie żart! Idealnym sposobem na pozbycie się skórki pomarańczowej jest masaż a kiedy nie możesz go wykonać po prostu podszczypuj się. To działa, uwierz!

Kiedy nie chcesz pozbywać się na własną rękę, skorzystaj z usług kosmetycznych i z masażu profesjonalisty. W trakcie najbliższych zakupów drogeryjnych zaopatrz się także w dobry balsam rozgrzewający i stosuj go na noc.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *