Zestaw do hybryd – co się w nim znajduje? Ile kosztuje?

Hybrydowe paznokcie, są teraz bardzo modne. Wiele kobiet decyduje się na zakup własnego sprzętu. Najlepiej zapoznać się z podstawowym zestawem i tym co takowy ma do zaprezentowania.

Co wchodzi w skład zestawu do hybryd?

Do zrobienia hybryd należy zakupić podstawowy pakiet: blok polerski, pilnik – najlepiej szklany, odtłuszczacz, primer, baza pod hybrydę, lakier hybrydowy z wybranym kolorem, top coat na lakier, lampa UV oraz oliwka do skórek. Potrzebne są również drobiazgi pomocne w użytku tych rzeczy takie jak: waciki bezpyłowe, drewniane patyczki, akcesoria do manicure takie jak obcinacz, kopytko do skórek, waciki i patyczki higieniczne. Ważne są też przyrządy, do zdejmowania hybryd. Do tego potrzebne są waciki, aceton i folia srebrna . Zanim podejmiemy się robienia hybrydy, należy skupić się na tym, aby ustalić kształt.

Jeśli hybrydy zepsują się, albo co jest częste zaczną odpryskiwać, należy je zdjąć w bezpieczny sposób. Najlepiej zamoczyć waciki w acetonie, oraz owinąć je na paznokciu. Poczekać 8 minut i zdjąć. Hybryda będzie rozmiękczona i możliwa do zdjęcia za pomocą kopytka lub drewnianego patyczka. Następnie przetrzyj jeszcze paznokcie acetonem i nawilż skórki oliwką. Tak oczyszczone paznokcie gotowe są do kolejnego zabiegu lub do pozostawienia samym sobie aż odpoczną po malowaniu.

Początki z pracą z hybrydami są dość trudne. Należy przede wszystkim bardzo dużo ćwiczyć, aby osiągnąć perfekcję. W tym sezonie modne są znów klasyczne manicure, w tym francuski. Przy zakupie lakierów, powinniśmy przede wszystkim podjąć decyzje jakie wzory nas interesują. Hybrydy, mają wiele zalet. Przede wszystkim są trwałe i można je zmieniać w dowolny sposób. Jeśli chcemy, z nich zrezygnować wystarczy wykorzystać aceton. Wiele dziewczyn, dlatego właśnie w ten sposób rozpoczyna prace z hybrydami. Aby wybrać lampę, należy zapoznać się z jej funkcjami oraz to do czego będziemy ją używać. Najwygodniej kupić taką, która będzie wielofunkcyjna. Zazwyczaj w zestawie znajduje się tylko jeden lakier. Stopniowo można je dokupywać. Tanich zestawów, nie należy kupować. Bardzo często, są to podróbki i warto przemyśleć gdzie należy dokonać zakupu.

Ceny zestawów

Tani zestaw, nie zawsze oznacza dobrą jakość. Warto kupować produkty, które są tylko sprawdzonych marek. Przy wyborze lampy, należy przede wszystkim sprawdzić jaką ma moc. Lampa powinna mieć zaprogramowany czas utwardzania, najlepiej taki dopasowany do całego zestawu. Warto zapoznać się ofertą startową przygotowaną dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z hybrydami.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest