Wzory na paznokcie 2018 – nowy trend!

Obecnie o wiele więcej kobiet decyduje się na trwalszy manicure niż ten wykonany tradycyjnym lakierem do paznokci, w stosunku do lat poprzednich. Wiąże się to z upowszechnieniem sprzedaży lamp oraz lakierów o dłuższej trwałości (np. żelowych, akrylowych, hybrydowych itd.). Ponadto, już w każdym salonie piękności można spotkać się z tego typu usługami. W związku z rosnącymi możliwościami, coraz więcej kobiet przykłada większą wagę do wyglądu swoich paznokci. Jeżeli Ty również chciałabyś, aby zagościły u Ciebie najmodniejsze w tym sezonie wzory na paznokcie, to ten artykuł został stworzony specjalnie dla Ciebie!

Paznokcie hybrydowe wzory

Manicure hybrydowy daje nieskończenie wiele możliwości stylizacji. Można go wykonać na bazie żelowej, stosowanej w celu przedłużenia paznokcia lub wzmocnienia płytki, a nawet stosować od razu na naturalną płytkę paznokcia. Ograniczyć może nas jedynie wyobraźnia. Ze względu na zbliżający się okres wakacyjny, szczególnie polecamy wyraziste kolory, geometryczne wzory, kwiaty oraz paznokcie ombre. Nie będzie już lepszego okresu w roku na eksperymenty. Jeżeli zdecydujemy się na manicure hybrydowy na naturalnej płytce, bez obaw można sięgać po kolory, które mogłyby wydawać się nam nieadekwatne do naszej osoby lub stylu. Jedną z największych zalet manicure’u hybrydowego jest łatwość jego usuwania, dlatego jeżeli efekt nie okaże się satysfakcjonujący, śmiało można powrócić do sprawdzonych stylizacji paznokci.

70754

Paznokcie żelowe wzory

Nie jest powiedziane, że konkretne wzory paznokci przypadają pod poszczególne techniki wykonania manicure’u, lecz dobrze jest mieć na uwadze pewne niuanse, które pozwolą nam cieszyć się wspaniałymi paznokciami przez jak najdłuższy czas. Jak powszechnie wiadomo, manicure żelowy jest trwalszy niż manicure hybrydowy, zatem jego ściągnięcie lub odświeżenie zwykle następuje z uwagi na uporczywe odrosty, a nie na uszkodzenie warstwy żelowej.

W związku z tym proponujemy rodzaj stylizowania paznokci powszechnie znany już kilka dekad wcześniej, przypominający nieco odwrócony french, charakterystyczny dla stylu pin up z lat 60 XX w. Jeżeli zdecydujemy się na odcień dolnej części paznokcia zbliżony do naszej naturalnej płytki, odrost nie będzie już tak widoczny jak w przypadku ciemnego manicure’u. Dzięki temu będzie można odłożyć na pewien czas wizytę u kosmetyczki i olśniewać innych oryginalną stylizacją paznokci.

maxresdefault

Tajemnicą pięknych paznokci nie jest jednak poszukiwanie najmodniejszych trendów manicure’owych, lecz jakość wykonania stylizacji dbałość o szczegóły. Jeżeli zatem zastanawiasz się czy tego typu stylizacje są właśnie dla Ciebie, umów się koniecznie na konsultacje ze swoją kosmetyczką. Porozmawiajcie o technikach stylizacji, ich wadach oraz zaletach. Jeżeli jednak klasyczne wersje stylizacji paznokci metodą żelową i hybrydową są Ci już dobrze znane, a może nawet trochę Cię nudzą, to najwyższy czas spróbować czegoś nowego i odważyć się na manicure, który urzeknie innych swoją oryginalnością.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest