Testerka kosmetyków – czyli jak za darmo testować kosmetyki

Na pewno nie jeden raz skusiły Cię wyszukane kosmetyki. Przechodziłaś miedzy półkami lub znalazłaś coś wprost dla siebie w Internecie. Producenci starają się jak najlepiej przyciągnąć oko klienta. Spotykamy wiele reklam, stoisk czy broszur. To nic zaskakującego, każdy chcę, aby wybrano właśnie jego produkt. Istnieje powiedzenie, że w życiu nie ma nic za darmo. Owszem nie ma, lecz sposób, aby cieszyć się wymarzonym kosmetykiem, nie kosztuje Cię nic, poza późniejszą opinią. To nic trudnego!

Testerka kosmetyków – jak znaleźć taką opcję i co musisz zrobić?

Najprostszą opcją dla producenta danej marki, jest rozdawanie próbek kosmetyków. Najczęściej są to perfumy, szminki czy cienie do powiek. Nie jest to jednak tak proste, ponieważ do takiego promowania musi być wytypowana, przykładowo hostessa.

Jeśli chcesz zostać testerką kosmetyków, w dobie Internetu, znajdziesz przeważnie wszystkie informacje. Już wyjaśniam jak to zrobić. Wiesz sama, jakich produktów używasz oraz jakie chciałabyś przetestować. Jak wiadomo, każda z marek posługuje się innymi zasadami, a więc producenci wcielają różne zasady zgłoszeń – u jednych jest to wysłanie maila, który weźmie udział w głosowaniu, u innych wysłanie formularza, który najczęściej możesz pobrać lub odebrać w jednym z punktów sklepowych. Jeśli śledzisz media społecznościowe, niekiedy wystarczy zwyczajny komentarz, polubienie profilu lub udostępnienie.

Kolejny etap jest bardzo prosty – testujesz kosmetyk przez określony czas, jaki podaje producent. Jest to zależne od kosmetyku, ponieważ niektóre z nich zadziałają po trzech dniach, inne po dwóch tygodniach. Po tym okresie, najczęściej dostajesz ankietę, (rzadziej jest to codzienne pytanie konkursowe), w której dzielisz się swoją opinią. Pytania nie mają w sobie żadnego trudu, producentowi zależy an tym, aby tester wykazał się szczerością.

Jeśli nie udało Ci się w pierwszym podejściu, nie łam głowy. Pamiętaj, że w Internecie, nic nie ginie, a więc Twoje zgłoszenie także. Producent w każdej chwili może wysłać do Ciebie wiadomość, jeśli tylko nie zrezygnowałaś z chęci przetestowania danego produktu. W sklepach, konkursach, możesz także spotkać się z kosmetykami za ‘jeden grosz’. W tym przypadku także wystawiasz opinię lub wypełniasz od razu ankietę. Jak widzisz to nic trudnego, jeśli tylko chcesz cieszyć się darmowymi kosmetykami, śledź daną markę i…Testuj.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest