Top 5 najlepszych produktów marki NYX

NYX jako amerykańska marka założona na terenie Los Angeles, zadebiutowała na Polskim rynku zaledwie kilka lat temu. Dotychczas zmuszeni byliśmy sprowadzać produkty zza oceanu, ale już od ponad 2 lat firma stała się dla nas bardziej dostępna. Mimo swojej profesjonalnej i bardzo bogatej gamy kolorystycznej ceny pozostały atrakcyjne i korzystne, nawet po przeliczeniu na polską walutę.

Zachęcając do wypróbowania owej marki stworzyliśmy ranking 5 najbardziej popularnych i najchętniej kupowanych produktów NYX’a. Wzięliśmy pod uwagę zarówno oceny na terenie Stanów Zjednoczonych jak i na rynku europejskim.

Top 5 najlepszych produktów marki NYX

5.High Definition Finishing Powder

Niezwykle miałki i lekki puder wykańczający cały makijaż. Dzięki swojej delikatności maskuje zmarszczki mimiczne i widoczne dotychczas pory. Mimo matowego wykończenia nie ciastkuje się na twarzy, nie waży z podkładami i zachowuje delikatny, naturalny efekt. W ofercie mamy kolor transparentny, żółty ( który maskuje niedoskonałości) oraz zielony który poradzi sobie z naczynkami. Cena to 43zł za sztukę.
NYX Professional Make Up Pudry High Definition Finishing Powder

bt przycisk sprawdz

4. Wonder Stick – sztyft do konturowania

Duet idealny do precyzyjnego konturowania na mokro. Sztyft zawiera w sobie dwa produkty, do rozświetlenia jak i do przybronzowania odpowiednich fragmentów twarzy. Kremowa formuła nadaje się do rozcierania. Producent dotychczas stworzył 6 odcieni, idealnych zarówno dla bardzo bladych jak i opalonych osób. Świetny do nauki konturowania produktami innymi niż suche, stworzony nie tylko dla profesjonalistów. Cena za duo to 51zł.
413696

bt przycisk sprawdz

3.Total Control Drop Foundation

Nowość marki NYX, która odniosła sukces najpierw na zachodzie, a następnie w naszym kraju. Lejąca, wodnista konsystencja stapia się ze skórą tworząc bardzo lekkie lub bardzo mocne krycie. Dokładnie produktu w wybrane miejsca nie powoduje ważenia się, nie zmienia swojej konsystencji i nadal wygląda bardzo naturalnie. Nadaje się do nakładania zarówno pędzlem jak i gąbką. Ze względu na swoją lejącą konsystencję produkt zawiera pipetę, która ułatwia transportowanie produktu bezpośrednio na twarz. W ofercie znajdziemy łącznie 12 odcieni – od bardzo jasnych różowych i żółtych, po ciemne. Cena ok 80zł.
indeks

bt przycisk sprawdz

2.Jumbo Eye Pencil

Śmiało można nazwać owy produkt bestsellerem. Znany od kilku lat zarówno wizażyście jak i osobom wykonującym makijaż hobbistycznie. Kredka, która pełni rolę cienia i bazy. Najbardziej popularny odcień Milk-White cudownie podbija pigment innych,nawet najbardziej delikatnych cieni. Znakomicie się rozciera, zastyga i utrzymuje na powiece wiele godzin. Swoją unikatowść zawdzięczają formule, która jest mieszanką olejków i produktów mineralnych. Cena ok 26zł.
pol pl NYX Jumbo Eye Pencil Kredka do oczu 602 Dark Brown 23686 2

bt przycisk sprawdz

1. Soft Matte Lip Cream

Najchętniej kupowany i najczęściej zachwalany produkt do ust marki NYX. Popularność zyskał dzięki nietuzinkowej formule. Mimo matowego wykończenia struktura pomadki jest wyjątkowo kremowa, lekka, przypominająca piankę. W ofercie mamy ok 36 odcieni, noszących nazwę największych miast na całym świecie. Jednym z najpopularniejszych jest naturalny, cielisty Stockholm. Lekką formułę, trwałość i precyzyjny aplikator uzupełnia przyjemny, słodki zapach. Cena 30zł.
51mpwNl0TdL. SY355

bt przycisk sprawdz

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest