Święto Fryzjerów w Katowicach

Festiwal Fryzjerski to 18 lat historii zapisanej na kartach branży beauty. Ostatnia edycja miała miejsce wyjątkowo we wrześniu, natomiast w tym roku, wraca do swojego stałego, listopadowego terminu, w weekend 23-24.11.2019.

Cała fryzjerska rodzina ponownie zintegruje się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Już dziś organizatorzy zapowiadają wiele zmian na korzyść zwiedzających, a część barberska, której prekursorem są katowickie targi mocno się rozwinie.

Targi dedykowane są dla fryzjerów aktywnie pracujących, dla osób uczących się zawodu i dla wszystkich pasjonatów tej dziedziny sztuki. Wystawcy, mocno zaangażowani w promocję swoich produktów mają niecodzienną okazję spotkania się ze swoimi klientami, porozmawiania o produktach i nowościach i tym samym zaproszenia do świata swojej marki.

Hair sceny marki pokazy

Fryzjerzy niezwykle cenią takie spotkania, które w festiwalowej atmosferze budują przywiązanie i pozwalają na nawiązanie relacji na wiele lat.

To szansa na wymianę doświadczeń i skorzystania z bezcennych porad edukatorów. Tegoroczna edycja Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair to niezwykłe doświadczenie inspiracji, kolorów oraz sztuki fryzjerskiej. Dwa dni, jedno miejsce, kilkanaście tysięcy sympatyków branży korzystających z porad, wyłapujących nowe trendy i techniki by sprostać dynamicznie zmieniającym się gustom swoich klientów. Hair Fair już dziś zapowiada m.in.:

  • Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie Top City & Federacji CMC – 7 kategorii startowych: JUNIOR Wedding Young, JUNIOR Bob i jego wariacje, JUNIOR Crazy Razor oraz SENIOR MASTER Flower Women, SENIOR Wedding, SENIOR CMC CAT Polska- Old School, SENIOR CMC CAT Polska Salon Look.
  • Academy Day – Bogaty program szkoleniowych pokazów look & learn na Scenie Głównej Show & Artist, przygotowany przez czołowe polskie akademie fryzjerskie, które cieszą się dużym zainteresowaniem festiwalowej publiczności.
  • Parada Szkół – czas dla Młodzieży! Pokazy uczniów szkół fryzjerskich, którzy angażują się w przygotowanie swoich pierwszych w życiu występów scenicznych. Pod okiem aktywnych nauczycieli uczniowie prezentują swoje show na Głównej scenie Festiwalowej.
  • Edukacyjne Sceny Techniczne Edu Stage & Barber Stage – po raz pierwszy na targach Hair Fair zapraszamy wszystkich pasjonatów fryzjerstwa męskiego. Barber Stage to specjalna scena, na której przez dwa dni targów Hair Fair odbywać się będą atrakcyjne pokazy sztuki barberskiej. Przez całą sobotę i niedzielę mistrzowie i kreatorzy trendów będą dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem łączących teorię z praktyką.
  • Show & Artist – Centrum targów Hair Fair, jak co roku stanie się Scena Główna, na której odbędą się wyjątkowe pokazy i prezentacje z najlepszymi postaciami nowoczesnego fryzjerstwa. To tu będzie miał miejsce wyjątkowy spektakl łączący w widowiskowy sposób fryzjerstwo, modę i make-up.
  • Najatrakcyjniejsza w Polsce Hala wystawiennicza z setkami marek fryzjerskich, promocjami na stoiskach

Wystawców oraz nowościami w branży fryzjerskiej.

Bilety do nabycia online w przedsprzedaży od czerwca.

Facebook: https://www.facebook.com/FESTIWAL.HAIR.FAIR/
Instagram: https://www.instagram.com/festiwalfryzjerski/
@ www.festiwalfryzjerski.pl

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest