Powitanie jesieni z naturalnymi kosmetykami!

Lato, choć piękne, dobiega końca. Przygotujcie się na jesień – wyjątkowy czas, gdy zwalniamy i szukamy ciepła. Nie zapomnijcie o swojej skórze! Zapraszamy na jesienne Ekotyki – targi kosmetyków naturalnych w Pałacu Czeczotka na Rynku Głównym!

Ekotyki to wydarzenia dedykowane naturalnej pielęgnacji i świadomemu dbaniu o siebie. 21 i 22 września 100 wystawców wypełni 1 i 2 piętro Pałacu kosmetykami, a także zdrowymi detergentami, naturalnymi świecami i ekoakcesoriami.

Jesień Kraków

Przyjdźcie po naturalne zapasy na długą jesień i zimę – Ekotyki otulą Was odżywczymi masłami do ciała, rozgrzewającymi peelingami, dostarczą zapas pachnących świec i mydeł, olejków do ciała, kremów i innych naturalnych mikstur!

Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry.

Nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie! Dbaj o siebie naturalnie!

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki: https://www.facebook.com/events/484342595709992/

Wstęp na targi jest bezpłatny!
Kiedy? 21 i 22 września 2019 w godzinach 11:00-18:00
Gdzie? Kraków, Pałac Czeczotka, ul. Wiślna 1
Więcej: http://ekotyki.pl

——
Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii.

Wypowiedzi organizatora, Karoliny Kiepas:

O kosmetykach naturalnych:
– W naturalnych kosmetykach urzeka mnie prostota i wielofunkcyjność – olejek może służyć do demakijażu, do natłuszczenia ciała po kąpieli i olejowania włosów. Małe mydełko może rozwiązać wiele naszych problemów i odmienić nasze myślenie o ciele i pielęgnacji. Warto przetestować, co najlepiej się sprawdzi na naszej skórze i pamiętać, że kosmetyki naturalne, mimo że bezpieczne i o cudownych właściwościach, mogą uczulać lub pogorszyć niektóre stany dermatologiczne. Okazją do takich testów i poszukiwań są targi Ekotyki. Ich nazwa najlepiej oddaje ducha wydarzenia – chodzi o ekokosmetyki 🙂

O targach:

– Ekotyki są wydarzeniem dla osób w każdym wieku, lubiących proste ale skuteczne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Dzięki dużej ilości stoisk oraz różnorodności oferty wystawców, każdy znajdzie tu coś dla siebie – od kosmetyków do twarzy, włosów, dla dzieci czy mężczyzn, po bezpieczne detergenty, świece sojowe czy artykuły higieniczne w duchu zero waste. Nasze targi to świetne miejsce dla osób, które dopiero szukają alternatywy dla kosmetycznej chemii, są ciekawe nowości kosmetycznych i chciałyby przetestować je na sobie. Warto rozpocząć swoją drogę ku naturalnej pielęgnacji właśnie tutaj – na targach pełnych fachowych porad i darmowych konsultacji, a przy okazji skorzystać z atrakcyjnych ofert, zniżek i próbek produktów.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest