Nowa metoda powiększania ust – bullhorn lip lift

Seksowne i zalotne usta, która można malować ulubioną szminką to marzenie każdej z kobiet. Jednak nie wszystkie Panie są obdarowane ustami tak pełnymi jak popularne celebrytki i sławne postaci ze świata show-biznesu. Teraz każda z nas będzie mogła pochwalić się ustami takimi jak prawdziwa gwiazda filmowa. Dzięki temu każda kobieta będzie mogła poczuć się wyjątkowo. Wystarczy skorzystać z najnowszej metody powiększania ust. Sprawdź na czym polega bullhorn lip lift!

Metody powiększania ust

Zabieg powiększania ust odbywa się zwykle w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej albo w gabinecie chirurgicznym. Są różne metody powiększania ust, należą do nich przykładowo:

 • powiększanie ust botoksem
 • plastyka ust
 • korekta ust za pomocą kwasu hialuronowego
 • powiększanie ust własnym tłuszczem
 • powiększanie ust kolagenem
 • wykonanie zabiegu bullhorn lip lift
 • powiększanie ust metodą Radiesse – przy użyciu hydroksyapatytu wapnia
 • wszczepianie implantów

Jak wygląda zabieg powiększania ust przy użyciu metody bullhorn lup lift?

Warto uświadomić sobie, że bullhorn lip lift to małoinwazyjny zabieg chirurgiczny. Wykonuje się go przy wykorzystaniu miejscowego znieczulenia, a cały zabieg powiększania ust trwa niecałą godzinę – zwykle jest to około 40 minut. W trakcie wykonywania zabiegu chirurg wycina fragment skóry, który mieści się między naszym nosem a górną wargą. Następnie górna część ust zostaje wywinięta do góry. Zwiększa się wtedy czerwień wargowa, a usta wydają się mieć większą objętość. Oczywiście w wyniku tego zabiegu powstaje niewielka blizna, jednak ze względu na to, że mieści się ona zaraz pod nosem ciężko ją dostrzec.

Dla kogo wskazane jest powiększanie ust taką metodą?

Są różne metody powiększania ust. Jedną z nich jest bullhorn lip lift. To zabieg powiększania ust, który przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które:

 • pragną na stałe zwiększyć objętość swoich ust
 • chcą poprawić wygląd ust, przy jednoczesnym zachowaniu jego naturalnego wyglądu
 • to idealny zabieg dla osób, które mają cienkie i płaskie usta
 • sprawdzi się u pacjentów, dla których charakterystyczna jest zbyt duża przestrzeń występująca pomiędzy nosem a górną wargą ust
 • tak naprawdę to jedyna nadzieja dla osób, które ze względu na niesymetryczny wygląd ust nie mogą się normalnie uśmiechać

Jakie zalety ma ten zabieg powiększania ust?

Bullhorn lip lift jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod powiększania ust. Taki zabieg powiększania ust jest wybierany przez coraz większą ilość kobiet, również w naszym kraju. Taka tendencja nie dziwi, bowiem bullhorn lip lift posiada wiele mocnych stron, a wyniki jakie przynosi są wręcz zdumiewające. Przede wszystkim wykonanie tego zabiegu zapewnia długotrwały efekt widocznie powiększonych ust. Takiego zabiegu nie trzeba wykonywać kilka razy, dzięki czemu ogólny koszt bullhorn lip lift jest jednorazowy i o wiele mniejszy niż w przypadku innych zabiegów powiększających usta. Dzięki takiemu polepszeniu wyglądu ust zmieniają się proporcje całej twarzy, które staje się odmłodzona. Skraca się odległość pomiędzy nosem a górną wargą, która zostaje powiększona. Usta po zabiegu wyglądają apetycznie i seksownie. Są uwydatnione, mają większą objętość, a ich kontur jest idealnie wymodelowany.

Jeśli chcesz poprawić wygląd Twoich ust i zastanawiasz się na jaki zabieg powiększania ust się zdecydować już teraz nie musisz mieć żadnych wątpliwości. Skuteczne rozwiązanie jest tylko jedno. Jest to bullhorn lip lift – wypróbuj go i sprawdź sama jakie przynosi efekty!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest