Lifting Hybrydowy twarzy- nowy zabieg – na czym polega?

Z rozwojem techniki mamy coraz więcej możliwości w poprawianiu swojego wyglądu. Operacje plastyczne, czy wszelkie zabiegi są dziś na porządku dziennym. Żyjemy coraz szybciej i brakuje nam czasu na odpowiednie dbanie o swoją skórę. W tym momencie często decydujemy o zabiegu, który pozytywnie wpłynie na cerę oraz wizualnie odejmie kilka lat. Czy zawsze jest to skuteczne i bezpieczne ? Co tak naprawdę wiemy o zaplanowanych działaniach ? Dzisiaj bierzemy pod lupę coraz bardziej popularny lifting hybrydowy twarzy.

Lifting hybrydowy – na czym polega?

Lifting hybrydowy należy do zabiegów z działu medycyny estetycznej. Opiera się na preparatach zawierających kwas hialuronowy. Zazwyczaj spotykamy się z ofertą połączenia kilku produktów marki Restylane, a każdy z nich oddzielnie ma zapewnić pożądane efekty liftingu, poprawy objętości, oraz modelowania. Preparaty opierają się na dwóch technologiach – NASHA oraz Optimal Balance Technology. Dzięki pierwszej z nich stworzono stabilizowany kwas hialuronowy, który cechuje się większą trwałością, by z powodzeniem wypełniać zmarszczki i pobudzać tkanki do produkcji kolagenu. Druga z nich ma zapewnić bezpieczeństwo, oraz utrwalić efekty przeciwdziałania starzenia się skóry.

Zabieg – jak przebiega?

Przed zabiegiem warto przebadań skórę twarzy pod kątem wyszukania zmian, czy przeciwwskazań do jego zastosowania. Na 30 minut przed właściwymi działaniami znieczula się skórę. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu w miejscach, gdzie skóra wymaga poprawy za pomocą cienkich kaniul. Na koniec lekarz musi jeszcze odpowiednio rozłożyć i rozmasować produkt. Po zabiegu zaleca się bardzo dbać o higienę, oraz przez jakiś czas stosować filtry UV. Po kilku dniach mogą pojawić się nierówności, które możemy sami rozmasować.

Spotykamy się z opiniami, że wystarczy jedna wizyta na uzyskanie satysfakcjonujących efektów, a sam zabieg należy powtarzać co 10 do 12 miesięcy. Dużą zaletą jest fakt, że przy ponownym korzystaniu z usługi nie zużywa się tylu ilości preparatu, co za pierwszym razem.

Przeciwwskazania

Zabiegu nie powinny wykonywać kobiety w ciąży, bądź karmiące piersią. Ponadto skorzystanie z usługi wykluczają: gorączka, choroby autoimmunologiczne, wszelkie infekcje skóry, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, bądź przejście stosunkowo niedawno niektórych zabiegów.

Efekty i opinie o liftingu hybrydowym

W przeciwieństwie do większości zabiegów lifting hybrydowy ma zapewnić natychmiastową poprawę stanu skóry, natomiast ostateczne efekty widoczne są po około 2 tygodniach. Według opinii kobiet korzystających z tej usługi nie jest zbyt bolesny, a jedynym nieprzyjemnym skutkiem mogą być siniaki, jeśli ktoś posiada dosyć wrażliwą skórę. Po zabiegu widać znaczną poprawę koloru skóry, wydaje się ona bardziej napięta i gładka. Dodatkowo do pewnego stopnia zredukowane są zmarszczki. Wszystko zależne jest oczywiście od skóry, jakości produktu i doświadczenia lekarza.

Cena liftingu hybrydowego

Cena liftingu hybrydowego twarzy zależy bezpośrednia od miejsca i produktów. Zazwyczaj waha się pomiędzy 1800, a 3000 złotych. Należy zwracać uwagę na to, czy produkty są oryginalne, a personel odpowiednio wyspecjalizowany.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest