Inwestycja w piękny uśmiech

Wśród klientów coraz większym zainteresowaniem cieszą się szczoteczki soniczne. To także propozycje polecane przez specjalistów i przede wszystkim inwestycja w piękny uśmiech. A ten przede wszystkim zależy od zdrowych zębów i dziąseł. Wprowadzanie nawyków dokładnej i regularnej higieny jamy ustnej zaczynamy już od dziecka, a wówczas w kolejnych latach będzie to procentować. Szczoteczki soniczne to nie tylko fantastyczny gadżet w łazience, ale przede wszystkim pielęgnacja szyta na miarę.

Dlaczego warto sięgać po szczoteczki soniczne?

Nowoczesne szczoteczki soniczne, takie jak np. https://www.domowystomatolog.pl/pol_m_Szczoteczki_Soniczne-675.html zrewolucjonizowały rynek. Na sklepowych półkach znaleźć można wiele produktów o różnych funkcjach, kolorach i dodatkach, a sam wybór może rodzić pewne dylematy. Oczywiście idealna szczoteczka będzie przede wszystkim dopasowana do potrzeb oraz problemów, z jakimi się borykamy. Konstrukcyjnie te modele nie różnią się od produktów elektrycznych. Mamy dość grubą rączkę, w której znajduje się akumulator, panel sterowania z przyciskami oraz głowicę. Całość ma ergonomiczny kształt, dobrze leży w dłoni i jest bardzo intuicyjna w obsłudze.

Szczoteczki soniczne mają podłużną końcówkę, która wyglądem przypomina tradycyjne manualne modele. Wykonuje ona ruchy wymiatające, czym różni się od innych produktów elektrycznych. Przede wszystkim są one skuteczniejsze i bezpieczniejsze. Smukły kształt pozwala szczoteczce dostać się nawet do trudno dostępnych miejsc.

Nowoczesne rozwiązania

Technologia soniczna to przede wszystkim gwarancja czystych zębów i zdrowych dziąseł. Szczoteczka wykonuje ponad 31 000 ruchów wymiatających na minutę i jest to zdecydowanie więcej niż mogą modele elektryczne. Dzięki temu może usuwać dużo więcej płytki nazębnej. Szczoteczki soniczne umożliwiają dynamiczne czyszczenie zębów oraz przestrzeni międzyzębowych, wykorzystując również ultradźwięk. Powstała piana z bąbelkami dociera nawet do miejsc trudnodostępnych i niewidocznych. Efekty są bardzo szybko zauważalne. Przebarwienia stają się jaśniejsze, a na szkliwie pozostaje zdecydowanie mniej płytki nazębnej i kamienia. Zdrowsze są również dziąsła, gdyż delikatne włókna masują je przy każdym myciu, poprawiając ich ukrwienie. Szczoteczki soniczne są również świetnym rozwiązaniem dla dzieci, ponieważ maluchom trudniej jest precyzyjne myć zęby modelem manualnym i poświęcają na tę czynność zdecydowanie mniej czasu. Technologia nie tylko będzie dokładniej czyścić, ale również stanie się interesującą motywacją, bo obserwacja timera wprowadza najlepsze nawyki. A te będą procentować przez kolejne kilkadziesiąt lat.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest