Frotox – odmładzanie twarzy zimnem.Na czym polega i ile kosztuje?

Każda z nas chciałaby zatrzymać czas, nawet na chwilę. Im szybszy tryb życia prowadzimy
i im więcej zmartwień na głowie, tym i nasza cera bardziej odzwierciedla stan zmęczenia
i wiek. Niektóre z nas, obdarzone dobrymi genami, cieszą się dłuższym czasem bez zmarszczek. Niestety, już po 25 roku życia, powinnyśmy stosować kremy, które uniemożliwiają pojawienie się nowych wgłębień. Nie wszystkie kremy na rynku są skuteczne i nie każdy zabieg kosmetyczny jest na naszą kieszeń. Frotox to rozwiązanie o dużej skuteczności i przyzwoitej cenie.

Frotox, na czym polega?

Krioneuromodulacja to zabieg, który pomoże ci uzyskać szybki efekt napiętej skóry. Jeśli chcesz zniwelować zmarszczki lub zmniejszyć ich głębokość wybierz tą metodę. Pomimo groźniej, długiej nazwy, zabieg nie jest inwazyjny i polega na zmrożeniu wysoko stężonym podtlenkiem azotu miejsc, które uznasz za konieczne do poprawy. Zabieg, głównie skierowany do osób, które nie mogą wykonać zabiegu toksyną butolinową lub u których inne sposoby, nie przyniosły rezultatu. Podtlenek azotu zamraża mięśnie odpowiedzialne za pojawienie się zmarszczek, dzięki czemu nerwy rozluźniają się. Jeśli boisz się zimna, nie przejmuj się. Leczenie miejscowe, wykonuje się jedynie w kilka minut. Pierwsze efekty są zauważalne już w pierwszych godzinach po zabiegu.

Zamrażanie zmarszczek, czy to dla mnie?

Tak! Jeśli nie lubisz inwazyjnych zabiegów, takich jak: botoks czy kwasy, frotox jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Koszt wizyty waha się w granicach 350-500 zł. Zabieg trzeba powtarzać co trzy, cztery miesiące. Dużym plusem metody jest uniknięcie znieruchomienia części poddanej poprawie, jak na przykład w przypadku botoksu. Tylko w szczególnych przypadkach, lekarz odpowiedzialny za przeprowadzenie poprawy kosmetycznej, podaje pacjentce znieczulenie. Jeśli zastanawiasz się czy powinnaś wykonać zabieg, skontaktuj się z doświadczonym lekarzem medycyny kosmetycznej. To on oceni w jakim stanie jest twoja skóra, zleci ewentualne badania i zaproponuje najlepszą dla ciebie metodę. Pamiętaj, że frotox jest polecany dla osób posiadających już zmarszczki mimiczne.

Co powinnaś wiedzieć, przed zabiegiem?

Po wykonanym zabiegu twoja twarz będzie wyjątkowo rozjaśniona i świeża. Nie tylko twoje zmarszczki spłycą się do niewidocznych linii, ale także zaczerwienienia znikną i pozostawią jasną, ładną cerę na dłużej. Przed każdym zabiegiem, należy jednak dobrze przestudiować ofertę różnych klinik.

  • Sprawdź kwalifikacje i doświadczenie lekarza, który wykona zabieg.
  • Zapytaj lekarza o ewentualne badania, niwelujące niekorzystne zmiany.
  • Jeśli boisz się zabiegu, zapytaj lekarza o znieczulenie miejscowe.
  • Zapoznaj się z przeciwwskazaniami do zabiegu.
  • Jeśli borykasz się z opuchlizną, frotox może pomóc w pozbyciu się obrzęku.

Przeciwwskazania do zabiegu

Pomimo tego, że zabieg krioneuromodulacji jest nieinwazyjny, może powodować działania niepożądane. Po zabiegu należy obserwować swoją skórę i reagować w przypadku nadmiernego zaczerwienia, stanów zapalnych i boleśni. Po zabiegu, należy stosować lekkie produkty do makijażu, a przy długo utrzymujących się działaniach niepożądanych, zasięgnąć porady lekarza. W zdecydowanej większości przypadków, kobiety nie posiadają przeciwwskazań do przeprowadzenia leczenia oraz od razu wychodzą z gabinetu, z rozjaśnioną twarzą. Pory i plamy na skórze znikają. Frotox, wykonuje się w okolicach linii brwi, na całym czole oraz innych, drobnych liniach twarzy. Jego popularność rośnie w zastraszającym tempie i jak mówią specjaliści, będzie to przyszły hit w walce z zmarszczkami.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *