ÉleverLash – podkreśl swoje naturalne piękno!

Gęste i długie rzęsy idealnie podkreślają spojrzenie i stanowią idealną oprawę kobiecego oka. Nic dziwnego, że kobiety tak bardzo troszczą się o odpowiedni wygląd swoich rzęs, a zabiegi kosmetyczne, np. zagęszczanie metodą 1+1 cieszą się niezmienną popularnością. Nie każda kobieta wie jednak, że żeby mieć piękne, gęste, długie i czarne rzęsy nie trzeba wcale poddawać się zabiegom kosmetycznym. Dobre odżywki do rzęs dają jeszcze bardziej spektakularne efekty, ale co ważniejsze… te efekty są w pełni naturalne!

Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów tego typu, ale tylko najlepsze zyskują odpowiednią renomę. Jedną z najbardziej cenionych odżywek do rzęs jest odżywka ÉleverLash. Na tle innych, odżywka ta wyróżnia się skutecznością i szybkością działania.

Jak działa to serum?

Trzeba wiedzieć, że rzęsy, tak jak i włosy, w czasie swojego życia przechodzą przez 3 fazy: anagen, katagen i telogen. Anagen to faza wzrostu rzęsy. Potem następują fazy obumierania i wypadania. Faza wzrostu nie jest tak długa jak w przypadku włosów. I tutaj właśnie wkraczają do akcji składniki aktywne ÉleverLash. Wydłużają one fazę wzrostu, przez co rzęsy rosną dłuższe. Dochodzi także do ich znacznego zagęszczenia. Składniki aktywne prowadzą także do wzmocnienia rzęs, dzięki czemu nie łamią się, są bardziej odporne na czynniki zewnętrzne, no i oczywiście powstrzymane zostaje ich wypadanie.

eleverlash 02

kup teraz button

Efekt? Olśniewająco piękne spojrzenie

Rzęsy po stosowaniu ÉleverLash stają się długie, gęste i mocne. Użytkowniczki przekonują, że takie rzęsy, dzięki swojej naturalności, wyglądają o wiele lepiej niż po wyjściu od kosmetyczki.

Po jakim czasie można się spodziewać efektów? Oczywiście rezultaty, jak i czas ich pojawienia się są indywidualne i zależą od wielu czynników, ale efekty pojawiały się już nawet po 2 tygodniach regularnego (to bardzo ważne!) stosowania.

Czy stosowanie ÉleverLash wiąże się ze skutkami ubocznymi?

Odpowiedź brzmi „nie” i stanowi to jedną z największych zalet odżywek w porównaniu do innych metod upiększania rzęs. ÉleverLash opiera się na sprawdzonych i bezpiecznych składnikach, które nie dają żadnych niepokojących efektów, które mogłyby popsuć radość z powodu nowego wyglądu.

Łatwe stosowanie

Aplikacja odżywki jest banalnie prosta i nie będzie stanowić żadnego problemu, zwłaszcza dla kobiet, które stosowały kiedykolwiek eyelinery. Nakładanie odżywki wygląda bowiem praktycznie tak samo – należy przeciągnąć po linii górnych rzęs dołączonym pędzelkiem i w ten sposób nałożyć niewielką ilość odżywki. Zabieg najlepiej wykonać wieczorem, oczywiście po zmyciu makijażu. Jak już wspomnieliśmy, dla odpowiednich efektów kluczowe znaczenie ma regularność stosowania. Odżywkę należy stosować tylko raz dziennie, ale trzeba pamiętać, żeby nie pomijać dawek. Po osiągnięciu zamierzonych efektów, odżywkę można stosować z mniejszą częstotliwością, np. tylko 2 razy tygodniowo.

Pakiety dla każdego

Producent oferuje różne opcje zakupu odżywki, np. 2 opakowania w niższej cenie albo 3 z dodatkowym opakowaniem gratis. Ta ostatnia opcja to dobry wybór np. dla osoby, która szuka pomysłu na prezent dla siostry lub przyjaciółki, nie mówiąc już o tym, że taka opcja jest także korzystna cenowo.

Podsumujmy, dlaczego warto stosować ÉleverLash:

  • gęste i długie rzęsy
  • wygląd lepszy niż po wizycie u kosmetyczki
  • bezpieczny skład
  • ochrona skóry w okolicach oczu
  • prosta aplikacja
  • efekty już nawet po 2 tygodniach
  • perfekcyjna oprawa oczu

W Internecie znajdziemy bardzo dużo pozytywnych recenzji, które potwierdzają wymienione zalety. Warto przytoczyć kilka z nich:

„Miałam rzadkie, krótkie, ledwie widoczne rzęsy, których wprost nie cierpiałam. W sztucznych rzęsach wyglądałam z kolei komicznie :/ Koleżanka mnie dopiero oświeciła, że mogę sobie pomóc odżywką do rzęs i poleciła mi ÉleverLash. Zamówiłyśmy wspólnie, bo jej się akurat skończyła i zaczęłam stosowanie. Co mogę powiedzieć poza tym, że efekty mnie zachwyciły?! Moje rzęsy zaczęły rosnąć o wiele dłuższe, dla mnie bardzo ważne było to, że stały się GRUBSZE, no i było ich o wiele więcej. Nigdy w życiu nie miałam takich rzęs. A najlepsze w tym wszystkim było to, że to MOJE rzęsy – naturalne, a nie doczepiane :)” Katarzyna, 33 lata

„Stosowałam kiedyś taką odżywkę do rzęs, która kompletnie nic mi nie dała i trochę się zraziłam. W końcu kasa zapłacona, a efektów ni ma. Ale koleżanka zaczęła stosować, widzę ją po 3 tygodniach, a tutaj piękne, ciemne rzęsy jak do chmur! No to skoro na nią podziałało, to i na mnie powinno, prawda? Zaczęłam stosować ten jej ÉleverLash i po tygodniu pierwsze dobre zmiany się pojawiły. Najpierw przyciemnienie rzęs, potem zaraz tak jakby pogrubienie, no i cały czas te rzęsy rosły i rosły. Nawet bez nałożonego tuszu wyglądały bombowo! Jestem taka zadowolona i Wam, kobitki, też polecam spróbować!” Marzenka, 26 lat

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest