EKOCUDA – przygotowania do wiosny czas zacząć!

21-22 kwietnia w Warszawie rządzić będą Ekocuda. Dla miłośników kosmetyk ów inspirowanych naturą to wyjątkowy weekend. W prestiżowej lokalizacji przy ulicy Brackiej,w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, blisko 150 wystawców kosmetyków naturalnych,z a równo polskich, jak i zagranicznych spotka się ze swoimi odbiorcami. To pierwsze w historii Targów tak duże wydarzenie – do dyspozycji uczestników oddano 3 piętra! Poza częścią wystawienniczą, eksperci zdradzą praktyczne tajniki używania kosmetyków eko prowadząc warsztaty oraz otwarte wykłady. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Bycie eko to przede wszystkim przemyślane wybory. Z roku na rok zwolenników tegopod e jścia do życia jest coraz więcej. W wymagającej rzeczywistości staramy się zadbać o nasze zdrowie, dietę, kondycję. Produkty inspirowane naturą bardzo w tym pomagają. Kosmetyki, których używamy na co dzień, mają wpływ nie tylko na nasz wygląd, a l e  także zdrowie. Warto więc budować własną świadomość, a dzięki temu dokonywać właściwych wyborów zakupowych. Ekocuda wychodzą naprzeciw tym potrzebom oferując dostęp do wiedzy, praktycznych wskazówek, dając jednocześnie możliwość spotkania pod jednym dachem miłośników kosmetycznych ekocudów z ich producentami/dystrybutorami.

Branża kosmetyków naturalnych bardzo się rozwija, dzięki temu podczas każdej edycji obok znanych i już lubianych marek, możemy przedstawić uczestnikom targów firmy debiutujące i ich produkty. Takie spotkanie to ważny moment dla obu stron. Z rozmów z wystawcami wiem, że dla wielu z nich, obecność na targach to pierwsze spotkanie z klientami , osobami, do których kierują swoje produkty. Prowadząc przed targami wyłącznie dystrybucję online, nie mieli możliwości bezpośredniej rozmowy. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda. Dodaje: Choć wiosenne Ekocuda to już czwarta edycja, dreszczyk emocji niezmiennie nam  towarzyszy, ponieważ do każdego spotkania podchodzimy jak do nowego wyzwania. Dokładamy wszelkich starań, by zarówno uczestnicy,jak i wystawcy byli zadowoleni z weekendu spędzonego na Ekocudach.

 

LOGO ekocuda

Ekocuda to jedyne takie targi, podczas których można poznać bliżej tak szeroką ofertę kosmetyków naturalnych, zarówno pielęgnacyjnych, ja k   i  kolorowych. Jedną  z marek, która od początku wspiera Ekocuda jest Annabelle Minerals.

Zdrowy, naturalnie wyglądający makijaż to marzenie każdej kobiety. Dzięki temu,  że żaden ze składników zawartych w kosmetykach marki Annabelle Minerals nie znalazł się tam przypadkiem, kobiety robiąc przy ich użyciu codzienny makijaż, jednocześnie pielęgnują swoją skórę. Jest to  możliwe dzięki połączeniu rozświetlającej miki, antybakteryjnego tlenku cynku,chroniącego przed promieniowaniem słonecznym dwutlenku tytanu oraz odpowiedzialnych za kolor tlenków żelaza. – mówi Anna Szczerba, założycielka Annabelle Minerals.

Wiosenna edycja to już czwarta okazja do spotkania wystawców z ich klientami w stolicy. Ekocuda z roku na rok się rozwijają i w 2018 roku zagościły w Gdańsku, pierwszym mieście poza Warszawą. Trwają rozmowy z kolejnymi miastami, które będą otwarte na przyjęcie targów do kalendarza wydarzeń.

Wstęp na Targi jest bezpłatny.  Wystarczy przyjść, aby móc zapoznać się z ponad 150 markami kosmetyków, wypróbować ich, powąchać , zasięgnąć praktycznych porad i być może na zawsze zmienić swoje podejście do codziennej pielęgnacji i makijażu.

Sponsorem strategicznym wydarzenia jest marka Naturativ, specjalizująca się w naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych. Jedyna polska marka z międzynarodowym certyfikatem naturalności NATRUE

Więcej informacji:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest