Trening Anny Lewandowskiej – zasady, efekty i opinie

W internecie można znaleźć przeróżnie ułożone plany treningowe przez licznych trenerów personalnych. Jednak najbardziej cenimy sobie wszyscy porady osób, które nie tylko zajmują się sportem zawodowo, ale też rozchwytywane są medialnie. Jedną z takich postaci jest zdecydowanie Anna Lewandowska, która wspólnie z mężem są sportowcami. Oboje prowadzą aktywny i zdrowy tryb życia, przez co wielu ludzi bierze z nich przykład i idzie w ich ślady. Nie ma czemu się dziwić, w końcu cała Polska żyje ich związkiem i sukcesami.

Kilka ważnych zasad i wskazówek Anny Lewandowskiej

Najbardziej preferowane przez Annę Lewandowską są treningi poranne. Jak każdy spec od sportu poleca ćwiczyć 45 do 60 minut dziennie bądź co drugi dzień. Jednak zadbała również o osoby niemające zbyt wiele czasu na aktywność fizyczną. Nagrała pytę z ćwiczeniami 15/7 czyli po 15 minut każdego dnia. Namawia ludzi do aktywnego stylu życia i w odpowiedzi na zadane pytanie odnośnie sukcesu radzi, by ćwiczyć rano, a potem wypijać zdrowy koktajl.

56dafe504db75 p

Ania jest reprezentantką Polski w karate tradycyjnym, kocha ten sport i sobie go chwali. Specjalistka ds. żywienia, i trenerka kładzie ogromny nacisk na dietę i zdrowe odżywianie. Wraz z mężem zrezygnowali z nabiału i krowiego mleka. Jako zamienników używają – mleka ryżowego, migdałowego i kokosowego. Poleca jeść dużo ryb, a jak jajka – to tylko ze wsi i ekologicznych hodowli. Twierdzi, żeby nie pić w trakcie jedzenia, bo zaburza to proces trawienia i nie łączyć produktów spożywczych. Najważniejszą zasadą jest również planowanie treningów tak, żeby były różnorodne i obejmowały jak największą grupę mięśni. Jest zwolenniczką aerobów i cardio, a na swoim blogu zaleca również ćwiczenia obwodowe.

Opinie internautów i efekty

Choć znajdą się osoby, które będą podważać wszelką wiedzę Anny Lewandowskiej, poprzez hejty i niedowierzanie, to większość osób korzystających z jej usług jest zdecydowanie zadowolona. Niektórzy łączą treningi połączone z ułożoną dietą i udaje im się schudnąć do 17 kg w pół roku, ale są też tacy, którzy stosują tylko dietę i udaje się schudnąć do 10 kg. Oczywiście kiedy wprowadzamy w życie zdrowe nawyki żywieniowe plus aktywność fizyczną to spalanie tłuszczu odbywa się szybciej. Wprawdzie są też tacy, którzy po stosowaniu samej diety odczuwają znaczny spadek wagi, za czym stoi – polepszenie samopoczucia. Internauci stanowczo chwalą sobie różnorodność ćwiczeń Lewandowskiej, jednak za minus uznawany jest – brak odpowiednich słów i tłumaczeń w trakcie wykonywanych ćwiczeń.

Każda aktywność fizyczna powinna być dobrana indywidualnie. Jednym służyć będą porady Anny Lewandowskiej, innym nie. Dlatego warto sprawdzać wszelkie możliwości i wypróbowywać się we wszystkim co uznajemy za dobre dla naszego organizmu i ciała. W sieci roi się od wielu porad i wskazówek dla osób pragnących ćwiczyć i zdobywać doświadczenie w tej dziedzinie.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest