Zakup sukienki. Jakich ubrań unikać? Na co zwrócić uwagę?

Szukasz idealnej sukienki, więc nie chcesz kupić kota w worku. Niestety, na rynku czeka na Ciebie mnóstwo z pozoru boskich kreacji, w których nie będzie Ci do twarzy. Jakich sukienek powinnaś unikać? Oto lista zakazanych kreacji i kilka praktycznych porad zakupowych.

Tanie sukienki z AliExpress

Pierwsze miejsce na liście ubrań niewartych Twojego zainteresowania, zajmują sukienki z azjatyckich serwisów i aplikacji typu AliExpress czy Joom. Oferowane tam rzeczy wyglądają dobrze jedynie na zdjęciach. Gdy już rozpakujesz je w domu okaże się, że zupełnie nie przypominają sukienek, które zamawiałaś. Są szyte na akord, niedokładnie i z najtańszych materiałów syntetycznych, nie nadających się do użytkowania. Niektóre osoby twierdzą, że na AliExpress można kupić prawdziwe perełki – być może jest to prawda, jednak w serwisie dominują ubrania i sukienki marnej jakości, które można przeznaczyć jedynie na ścierki.

Jeśli jesteś zainteresowana zakupem dobrze zaprojektowanej, dokładnie uszytej, wygodnej i eleganckiej sukienki, zainwestuj w ubranie wysokiej jakości. Idealnej kreacji szukaj bezpośrednio u producentów – sklepy zajmujące się dystrybucją ubrań, często proponują rzeczy jakości outletowej, pozyskane w cenie niższej od kosztu produkcji. Gdzie więc możesz kupić wymarzoną sukienkę? Zajrzyj do sklepu internetowego jednego z największych polskich producentów sukienek wizytowych Kartes Moda. Na stronie znajdziesz oryginalne, wysokiej jakości produkty w niewygórowanych cenach, które na pewno nie zaskoczą Cię niezgodnością z opisem czy prezentacją na zdjęciu.

Sukienki nie dla Ciebie

Kolejna grupa sukienek, w jakie nie powinnaś inwestować to wszystkie te, które spodobały Ci się na żywo lub zdjęciach w Internecie, ale nie są odpowiednie dla Ciebie. Do takich kreacji zalicz wszystkie sukienki:

  • nieodpowiednie dla Twojego typu sylwetki
  • podkreślające mankamenty Twojego ciała
  • maskujące te części Twojej figury, które powinnaś eksponować
  • w kolorach, które nie są polecane dla Twojego typu urody

Pamiętaj, że ubrania, które świetnie wyglądają na zdjęciach, koleżankach czy celebrytkach, mogą nie być odpowiednie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na zakup sukienki zastanów się więc, czy jest ona dopasowana do Twojej figury i urody. Przemyśl kilka razy, czy wybrany przez Ciebie kolor uważasz za twarzowy, podkreślający Twoje naturalne piękno. Nie zapomnij też zastanowić się nad tym, czy w boskiej sukience, którą się interesujesz, będziesz czuła się komfortowo i swobodnie. O nieprzemyślany zakup sukienki nietrudno – znacznie większym wyzwaniem jest kupienie kreacji, z którą nie będziesz chciała się rozstać.

Sukienki kupuj jedynie w autoryzowanych sklepach ich producentów – odpuść sobie zakupy ubrań na AliExpress czy w innych tanich, azjatyckich serwisach, oferujących masę niskiej jakości produktów. Szukając idealnych kreacji, zastanawiaj się nad tym, czy są dopasowane do Twojej sylwetki i urody oraz czy będzie Ci w nich wygodnie. Tylko tak dokonasz zakupów, z których będziesz dumna.

fot. materiały prasowe

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest