Wykorzystaj potęgę swoich emocji. Proste i skuteczne techniki Prawa Przyciągania, które wyzwolą praktyczną kreatywność i ochronią przed negatywnymi wpływami – Melanie Dean (październik 2021)

Jest to książka dla każdego, kto chce popracować nad swoimi emocjami. Nawet, gdy człowiek stara się myśleć pozytywnie i pokonuje przeciwności losu, by spełnić swoje marzenia cały czas jest poddawany próbom. W głębi serca zakorzeniony brak wiary w siebie, odczuwanie lęku i gniewu. Ta negatywna energia pochodząca z emocji nie pozwala działać Prawu Przyciągania, o którym pisze autorka książki „Wykorzystaj potęgę swoich emocji. Proste i skuteczne techniki Prawa Przyciągania, które wyzwolą praktyczną kreatywność i ochronią przed negatywnymi wpływami”.

Autorka Melanie Dean opisuje jak bardzo energia emocji jest silniejsza od energii myśli. Udowadnaiją to liczne badania naukowe oraz przykłady z życia. Melanie szeroko opisuje przykłady w jakich ludzie kierują się emocjami zamiast pozytywną myślą. W jaki sposób można zapanować nad swoimi emocjami? Jak zmienić jakość swojego życia by przyciągnąć sukces i szczęście? Autorka opowiada jak uchronić się przed wpływami energetycznymi, które są negatywne. Dzięki wiedzy jaką otrzymamy czytając tą książkę w łatwy sposób można zrozumieć i przede wszystkim nazwać emocje, które nami targają. Jest to pierwszy krok w terapii jaką proponuje autorka. Nauczymy się jak oczyścić swoją energię, przeprogramować się i naładować wysokimi wibracjami. Dzięki książce można dowiedzieć się w jaki sposób połączyć swoją energię z polem energii wszechświata. A to wszystko po to, by spełniać swoje marzenia.

Prawo przyciągania to naukowo potwierdzone prawo, które opisuje jak działa energia, pole energetyczne oraz połączenia ładunków we wszechświecie. Dzięki fizyce kwantowej oraz molekularnej dowiadujemy się, że emocje także posiadają wagę i ładunek elektryczny, a człowiek jest zbudowany z cząsteczek o energii z różnym ładunkiem elektrycznym. W zależności od tego jakim ładunkiem emanuje człowiek tak odczuwa emocje. Złe emocje takie jak smutek i żal są ciężkie i negatywnie wibrują, a dobre emocje wibrują wysoko nad ziemią i są lekkie. Dlatego, gdy odniesiemy sukces czujemy się jak byśmy latali nad ziemią.

Emocje mają ogromną siłę, a człowiek przyciąga taką energię jaką sam emituje. Dlatego należy skupiać się na wysokich i lekkich wibracjach, samodzielnie decydując o swoim humorze. W ten sposób można stworzyć wokół siebie pozytywną energię. Autorka w swojej książce opisuje techniki i ćwiczenia, które chronią człowieka przed negatywną energią oraz pozwalają oczyścić złą energię. Takie praktyki rozwoju duchowego uczą, jak nazywać emocje nawet te trudne i określać ładunek jakim są obciążone. Dzięki książce można nauczyć się jak wykorzystać swoją twórczą siłę i zamienić ją na energię swoich emocji.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest