Gdzie spotkać porządnego faceta?

To pytanie zaprząta głowę wielu samotnym kobietom. W końcu to nie tak, że bycie singielką wiąże się z brakiem powodzenia czy mało ekscytującym życiem towarzyskim. Częstym przypadkiem jest wzbudzanie zainteresowania u nieatrakcyjnych dla nas mężczyzn lub trafianie na zjawiska, które zasiewają ziarnko zwątpienia w cały męski gatunek.

Czy da się temu zaradzić?

Przede wszystkim nie ma uniwersalnego miejsca, które gwarantuje znalezienie przyszłego towarzysza życia. Niektóre dziewczyny zakochują się w kolegach z ławki, inne przypadkowo wpadają na nieznajomego w komunikacji miejskiej, a jeszcze następne decydują się same zabiegać o obiekt swojego zainteresowania. Każda historia jest inna, ale istnieją sposoby, żeby trochę pomóc losowi – przede wszystkim trzeba wyluzować!

  1. Postaw na zainteresowania – zapisz się na kurs gotowania, wykup karnet na siłownię albo wybierz się na koncert. Jeżeli lubisz czytać, zabierz od czasu do czasu książkę do kawiarni. Wspólna pasja łączy ludzi, a kobieta posiadająca hobby zawsze zostanie doceniona przez porządnego faceta. Ponadto samorozwój pomaga w budowaniu pewności siebie, która przyciąga spojrzenia ludzi.
  2. Portale społecznościowe i randkowe także są miejscem, gdzie można spotkać miłość swojego życia. Jest to dobra opcja dla osób nieśmiałych i mających trudności w pierwszych fazach znajomości. Pierwsze lody można przełamać za pomocą klawiatury, a ogromny wybór kandydatów jest największym plusem, ale zarazem minusem. Należy bowiem pamiętać, że często można wpaść na osoby manipulujące i nieszczere. Aby tego uniknąć, warto zachować zdrowy rozsądek i dystans, zanim mężczyzna nie okaże się być godnym zaufania.

Oprócz tego istotne jest tempo zawieranej znajomości. Trzeba pamiętać, że porządny facet nie będzie naciskał ani niczego wymuszał, nie postawi również znaku równości pomiędzy bliższą relacją a ograniczaniem Ciebie. Wzajemne poznanie to klucz do zbudowania w przyszłości zdrowego związku. Odłóż presję oraz niepewność na bok i pamiętaj, że każdy świadomy własnej wartości mężczyzna poświęci ci czas i będzie chciał cię zrozumieć!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest