Oryginalne torebki, czyli co jest modne latem 2018!

Torebka jest najważniejszym dopełnieniem każdej stylizacji. To nią możemy kontrolować swój ubiór i dodawać mu charakteru. Na szczęście już dawno porzuciliśmy trend dyskretnego dobierania eleganckich, niepozornych torebek, które nie przyćmiewają kreacji.

Torebki latem 2018 – czyli, co jest modne tego lata?

Latem 2018 liczy się kreatywność i odwaga. Model, który triumfalnie powrócił na wybiegi i ulice w tym sezonie to torebki z frędzlami. Odchodzi się jednak nieco od stylu boho i stylizacji na szaloną hipiskę. Ma być nowocześnie i ekskluzywnie. Duże i kolorowe, czarne z ćwiekami dla rockmanek, czy eleganckie couture na wielkie wyjścia. Podbiły serca po raz kolejny i mają szansę stać się nieprzemijającym trendem. Frędzle pokazali na swoich pokazach między innymi Alexander Wang i Calvin Klein, a trend możemy zaobserwować w każdej dostępnej sieciówce.

Kolejnym ogromnym trendem, który z gracją porusza się pomiędzy sezonami, są torebki o okrągłym kształcie. Pojawią się w każdym rozmiarze, od miniaturowych kopertówek po wersje XXL. Na salony powróciły także, w ostatnich kilku sezonach zapomniane, poręczne i urocze torebki – worki. Małe, aksamitne, zdobione koralikami i cekinami, będą doskonałym dopełnieniem letnich stylizacji.

Mimo plotek krążących po modowym światku, niezmienną popularnością cieszą się nerki. Te użyteczne i wielofunkcyjne akcesoria już dawno przestały być tylko gadżetem. Najważniejsi projektanci proponują małe dzieła sztuki, które możemy nosić zawieszona na biodrach lub przewieszone przez ramię. Tyle o modnych w lecie 2018 roku modelach. Gdy zdecydujemy się na odpowiadający nam model, pojawi się pytanie: jaki kolor wybrać?

Kolor torebek latem 2018

W ostatnich sezonach projektanci są dla nas łaskawi: modne jest niemal wszystko. Jednakże gwiazdą pośród kolorów jest teraz czerwony. Warto więc zainwestować w torebkę w tym kolorze, ponieważ bezkonkurencyjnie ożywia on każdy zestaw. Poza tym, królują nieśmiertelne pastele, szczególnie w zimnych odcieniach. Kolorem, którym warto się zainteresować, jest biały. Przez lata niemodny i uważany za kicz, a niekiedy nawet za szczyt tandety, teraz jest jednym z najgorętszych trendów. Ci z nas, którzy nie lubią ograniczać się tylko do jednego koloru, także będą latem 2018 zadowoleni.

Popularne są wszystkie wzory, od geometrycznych po zwierzęce, a także, przez pewien czas uważane za mało oryginalne, printy kwiatowe. Królującym materiałem jest oczywiście skóra (naturalna lub ekologiczna), ale w to poważne towarzystwo wkradł się materiał, który do tej pory kojarzył się bardziej z plażowymi leżakami niż eleganckimi wyjściami. Torebki z wikliny. To zdecydowanie najgorętszy trend tego lata. Tradycyjne koszyki czy poręczne szopery – wiklinę znajdziemy w każdym modelu i rozmiarze. Istny raj dla wielbicieli wakacyjnych, sielskich stylizacji.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest