Opanuj oddech. Mistrzowska droga do sukcesu w życiu, miłości i nie tylko – Dan Brule

Oddychanie jest czymś naturalnym, czymś, na co zwykle nie zwracamy uwagi, a poprzez sztukę prawidłowego oddechu możemy walczyć ze stresem, poprawić jakość snu i być zdrowsi. Dzięki lekturze na temat pracy z oddechem dowiemy się, jak zacząć swoją przygodę ze świadomym oddychaniem, jak obniżyć ciśnienie, jak się relaksować, jak poprawić swoje życie.

Opanuj oddech. Mistrzowska droga do sukcesu w życiu, miłości i nie tylko — o czym jest

Dan Brule to specjalista w dziedzinie pracy z oddechem. W książce Opanuj oddech. Mistrzowska droga do sukcesu w życiu, miłości i nie tylko autor dzieli się technikami Breath Mystery, popularnymi i stosowanymi od lat przez wielu uczniów. Dzięki tej książce dowiesz się jak wykonywać ćwiczenia oddechowe, które zbawiennie wpłyną na mózg, zdrowie, pozwolą walczyć z bólem, bezsennością, lękiem, stresem. Sztuka prawidłowego oddechu jest ważnym elementem jogi i medytacji, pozwala dotlenić organizm, zrelaksować się, lepiej radzić sobie ze stresem. Jest też sztuką dostępną dla każdego — nie potrzebujemy żadnego nakładu finansowego do ćwiczeń, możemy je stosować bez względu na wiek. Nie musimy też inwestować w pracę z oddechem wiele czasu, możemy zacząć od krótszych sesji i bardziej zwracać uwagę na nasz oddech na co dzień, kontrolować go. Książka jest przewodnikiem po świecie zdrowego życia i świadomego oddychania.

Mistrzowska droga do sukcesu w życiu, miłości i nie tylko Dana Brule’a to książka napisana w sposób przystępny, z humorem, wciągająca. Jest to pozycja dość nowa, opisane są w niej starsze i aktualne metody prawidłowego oddychania. To poradnik dla każdego, także dla osób, które podczas jogi czy medytacji już zetknęły się z pojęciem pracy oddechem i są świadomym jej siły. Książka pozwala uporządkować sobie wiadomości w głowie, pokazuje, jak wykonać poszczególne ćwiczenia i jak techniki oddechu działają w praktyce. Uczy prostych narzędzi terapeutycznych, uzdrawia ciało i umysł. Opanuj oddech to idealna lektura dla osoby, która chce zacząć świadome i zdrowe życie, która ma problemy z emocjami i chciałaby się wyciszyć, uspokoić. Po lekturze Mistrzowskiej drogi…przekonasz się, że opanowanie swojego oddechu to także lepsze relacje z innymi ludźmi, większe zadowolenie ze swojego życia, lepsza jakoś naszej pracy, ale też odpoczynku. Kto by pomyślał, że tak prozaiczna czynność jak oddychanie może mieć tak wielki wpływ na całe nasze życie? Dlatego warto sięgnąć po lekturę i samemu przekonać się jak samodzielnie zacząć pracę z oddechem.

Więcej szczegółów na: https://wydawnictwovital.pl/wydawnictwo/ksiazki/terapie/cwiczenia-oddechowe/skuteczne-metody-pracy-z-oddechem/

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest