Jaki strój kąpielowy kupić dla wystającego brzucha?

Wystający brzuszek to problem estetyczny, z którym mierzy się wiele kobiet. Tymczasem istnieją sprawdzone sposoby, jak go ukryć – nawet na plaży. Jak dobrać strój kąpielowy przy takiej figurze?

Jakich strojów unikać?

Rozglądając się za strojem kąpielowym warto zwrócić uwagę na kilka zmiennych. Zacznijmy od tego, jakich rzeczy warto się wystrzegać, jeśli chcemy ukryć wystający brzuszek. Na pewno niewskazane są wszystkie stroje dwuczęściowe z mocno wykrojonymi figami o niskiej linii. W takich strojach uzyskamy niestety efekt odwrotny do zamierzonego i raczej podkreślimy nasz brzuszek, a nie go schowamy.

Kolejną kwestią są nieodpowiednio dopasowane stroje jednoczęściowe. Jeśli będą zbyt małe (co niestety wciąż się zdarza wielu paniom!), nie tylko będzie nam niewygodnie, ale również negatywnie wpłyniemy na swój wygląd. Jeśli uważasz, że kupowanie zbyt małych ubrań Tobie się nie zdarza warto, abyś ponownie zrobiła mały „rachunek sumienia”. Brafitterki (specjalistki od doboru bielizny) często podkreślają, że w Polsce panie mają tendencję do kupowania zdecydowanie za niskiej rozmiarówki jeśli chodzi o staniki, figi i stroje kąpielowe właśnie.

Tymczasem na wyprzedaży strojów kąpielowych w markowych sklepach z łatwością znajdziemy wiele modeli odpowiadających naszym potrzebom. Na przykład w sklepie HalfPrice z kilkudziesięcioprocentowym upustem zakupimy wysokiej jakości stroje kąpielowe znanych na świecie producentów. Wszystkie oferowane przez HalfPrice produkty – zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych – są w pełni oryginalne.

Stroje, które sprzyjają Twojej figurze

Z wystającym brzuszkiem możesz walczyć na kilka sposobów (nie tylko dietą i ćwiczeniami!). Po pierwsze, pokochaj wysoki stan. Niegdyś szalenie modna bielizna z wysokim stanem wraca do łask. Tego typu stroje i figi były szczególnie chętnie noszone przez tzw. pin-up girls. W sklepach z markową odzieżą znajdziesz wiele interesujących modeli, które dodatkowo pomogą wyrzeźbić talię i podkreślić pośladki.

Po drugie, przyjrzyj się dokładnie printom, jakie wybierasz. Nie wszystkie będą działać na Twoją korzyść. Najlepsze okażą się prążki (koniecznie pionowe, nigdy poziome!), drobne florystyczne wzory i wzory geometryczne. Zrezygnuj z grochów, kół i dużych wzorów, szczególnie umieszczonych w okolicy pępka.

Ostatnią kwestią jest też materiał. Obecnie stroje kąpielowe są szyte z wielu różnorodnych tkanin: bywają cieńsze, grubsze, gładkie i pokryte wyrazistą w dotyku fakturą. Zupełnie inaczej układają się na figurze, dlatego sprawdź, który z tych materiałów najbardziej Tobie odpowiada.

Jeśli nie przepadasz za strojami dwuczęściowymi, zawsze możesz sięgnąć po strój jednoczęściowy. W tym wypadku zadbaj o to, aby był dobrze taliowany i podkreślał biust, dzięki czemu odciągniesz uwagę od wystającego brzuszka.

Czy warto kupować stroje przez internet?

Nie zawsze musisz przymierzać strój kąpielowy, aby dobrze go wybrać. Mając powyższą wiedzę z łatwością znajdziesz strój, dzięki któremu ukryjesz wystający brzuszek, a jednocześnie unikniesz wizyty w licznych sklepach stacjonarnych. Oczywiście jeśli jednak lubisz tego typu zakupy, zawsze możesz odwiedzić jeden z salonów HalfPrice, w którym znajdziesz mnóstwo strojów, jakie pozwolą Ci poczuć się pięknie, zmysłowo i kobieco.stroj kapielowy damski 800x533 1

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest