Jak przeprogramować swój mózg. Przejmij kontrolę nad umysłem i przełam negatywne wzorce – dr Joe Dispenza

Najbardziej niezwykłym narządem w naszym ciele jest mózg. Od setek lat naukowcy badają jego właściwości i wciąż znajdują coś nowego. Joe Dispenza autor książki „Jak przeprogramować swój mózg. Przejmij kontrolę nad umysłem i przełam negatywne wzorce” opisuje jak bardzo rozwój mózgu jest procesem fascynującym. Jaką wiedze można znaleźć w tej niezwykłej książce? W jaki sposób można mieć wpływ na swój mozg i jak nauczyć się go programować? Na te pytania autor odpowiada niezwykle szeroko.

W książce autor opowiada bardzo szczegółowo właśnie o rozwoju mózgu, jednak treść jest napisana w sposób interesujący i zrozumiały dla zwykłego człowieka. Joe Dispenza opisuje jak za sprawą prawidłowego programowania mózgu można zmienić stan psychiczny człowieka, a co więcej mózg ma także wpływ na fizyczne aspekty organizmu. Każdy, kto przeczyta wskazówki autora i zechce je wcielić w życie, będzie miał szansę zawładnąć swoim umysłem. Jest to początek niesamowitej przemiany, dzięki której każdy może przeprogramować swój mózg w dowolny sposób.

Często w codziennym życiu dręczą nas niezrozumiałe uczucia lub kłopotliwe wzorce zachowania. Dzięki lekturze książki można je w sposób łagodny zniwelować, by lepiej czuć się we własnej skórze. Trening mózgu można porównać do ćwiczeń na siłowni, im więcej spędzamy czasu na powtarzaniu ćwiczeń tym lepsze rezultaty. Tak samo jest z mózgiem, każdy kto zechce zdobędzie wiedzę jak zagłębić się w tajniki programowania mózgu. Już dziś można rozpocząć pracę nad sobą, która sprawi, że człowiek będzie miał szczęśliwe życie. Samorozwój jest niezwykle popularny w dzisiejszych czasach. Warto popracować nad ciałem jak i nad umysłem. Autor pokazuje, jak ulepszyć zdolność swojej koncentracji i jak przeprogramować podświadomość.

Joe Dispenza długo studiował biochemię, neurobiologię oraz inne nauki ścisłe. Dzięki temu napisał książki takie jak:

  • „Efekt Placebo”
  • „Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał”
  • „Jak zerwać z nałogiem bycia sobą”
  • „Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź jak wiele potrafisz”

Autor jest także znany z wielu programów dotyczących medytacji na przykład „Medytacja. Jak zerwać z nałogiem bycia sobą” czy „Efekt placebo – medytacja. Zmiana dwóch przekonań i spostrzeżeń.

Książka została wydana przez Wydawnictwo Vital – po więcej szczegółów zapraszamy tutaj: https://wydawnictwovital.pl/

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest