Jak obecnie znaleźć dziewczynę?

Mówi się, że za każdym sukcesem mężczyzny, stoi wyjątkowa kobieta. I nie chodzi tu tylko o sukces w postaci awansu, czy zdobycia sławy. Wielkim sukcesem jest odczuwanie radości z codziennego życia. Warto więc z taką wyjątkową kobietą się związać. Co prawda, wielu mężczyzn wychodzi z założenia, że są szczęśliwi żyjąc samotnie, natomiast zdecydowana większość odczuwa potrzebę bycia w związku. Przedstawiamy kilka porad, jak znaleźć dziewczynę, z którą można taki związek stworzyć. Czasy w których żyjemy nie pomagają poznać nowych osób w naturalnych okolicznościach. Ludzie mają coraz więcej pracy, cały czas się spieszą, ciągle są przemęczeni. Co więc możesz zrobić, żeby poznać odpowiednią dziewczynę?

Wspólni znajomi

Jedną z możliwości poznania kogoś nowego dają znajomi. Możesz na przykład namówić ich na urządzenie imprezy, na którą każdy zaprosi kilka osób (w tym singielek). Takie przyjęcie to świetna okazja na poznanie nowych osób w luźnej, niezobowiązującej atmosferze.
Możesz również poprosić znajomych, którzy są już parą o zaaranżowanie podwójnej randki, na którą zaproszą Ciebie i swoją wolną koleżankę.

Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że przed spotkaniem możesz dowiedzieć się co nieco o dziewczynie, z którą masz się spotkać. Ona na pewno usłyszy też coś o Tobie więc nie będziecie zupełnie sobie obcy. Dodatkowo, obecność drugiej pary pomoże zapobiec krępującej ciszy która mogłaby się pojawić podczas spotkania we dwoje.

Speed dating

Szybkie randki (ang. Speed dating) to kolejny sposób, który może pomóc Ci w poznaniu dziewczyny. Pod tą nazwą kryją się organizowane spotkania, na których odbywają się sesje krótkich rozmów. Podczas tych sesji możesz poznać kilkanaście osób. Po zakończeniu takiego spotkania sam wybierasz z kim chciałbyś poznać się bliżej. Jeśli osoba, którą wybrałeś również wskaże na Ciebie, organizatorzy podadzą Ci do niej dane kontaktowe.

Internetowe portale randkowe

Portale randkowe to propozycja dla osób, które nie chcą od razu spotykać się z nowo poznaną dziewczyną. Nieważne, czy to przez brak czasu, nieśmiałość czy też dlatego, że wolą poznać kogoś choć trochę przed pierwszym spotkaniem. Zakładając konto w serwisie randkowym, otrzymujesz możliwość nawiązania kontaktu z dziewczynami, które Ci się spodobają. Masz okazję lepiej je poznać poprzez wymianę wiadomości tekstowych lub rozmowy telefoniczne i dopiero wtedy umówić spotkanie. Dodatkową zaletą serwisów randkowych jest to, że za ich pośrednictwem możesz poznawać osoby z całego kraju a nawet świata.

Zaufanie przeznaczeniu

Jeśli nie żaden z wyżej wymienionych pomysłów nie sprawdza się, możesz po prostu zaczekać. Często wydarzenia najbardziej istotne dla naszego życia dzieją się przypadkowo, wtedy kiedy zupełnie się ich nie spodziewamy. W ten sposób poznało się mnóstwo par. Jeśli jesteś zmęczony poszukiwaniami drugiej połówki, które nie przyniosły jeszcze oczekiwanych efektów, spróbuj odpuścić i zaczekać na to, co świat przygotował dla Ciebie. Być może nowa miłość czeka tuż za rogiem.

Szukanie dziewczyny – jakich błędów unikać?

Warto wspomnieć, że istnieją zachowania, których warto się wystrzegać podczas poszukiwania partnerki i w trakcie spotkań.

  • Brak higieny – osoba, która nie dba o higienę raczej nie robi na innych dobrego wrażenia. Pamiętaj, żeby regularnie dbać o siebie i nosić czyste ubrania. Dotyczy to nie tylko randkowania.
  • Nachalność – okaż kobiecie która Ci się podoba zainteresowanie, ale nie osaczaj jej. Planowanie ślubu i omawianie wspólnej przyszłości na pierwszych randkach może sprawić, że ona poczuje się przytłoczona i zniechęci ją to do kolejnych spotkań.
  • Fałszywe zdjęcie – wrzucanie na profil randkowy fałszywego zdjęcia jest zwyczajnym oszustwem. Bardziej niż pewne jest to, że dziewczyna potraktowana w taki sposób nie będzie miała ochoty na kontynuację znajomości.

Jak widać, możliwości na znalezienie dziewczyny jest co najmniej kilka. Możesz wybrać jedną z nich, lub przetestować więcej. Najważniejsze to odważyć się i wykonać pierwszy krok. Nieważne czy będzie to zaproszenie na kawę czy też napisanie wiadomości. Pamiętaj o tym, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie, a także o tym, żeby po prostu być sobą.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest