Po czym poznasz, że wpadłaś mu w oko? 3 rzeczy, które robi mężczyzna, gdy spodoba mu się kobieta!

Lato trwa w najlepsze wraz z nim pojawia się czas na wypoczynek, relaks. Błogie lenistwo na plaży czy długie wędrówki po górach to idealny czas na poznanie innych ludzi, a może nawet drugiej połówki. W obliczu mnóstwa osób, które poznajemy ciężko rozpoznać, kto tak naprawdę jest nami zainteresowany, jak więc dowiedzieć się, że mu się podobasz?

Oto kilka zachowań, które mogą świadczyć o tym, że mężczyzna jest Tobą zainteresowany

1. Ukryta mowa ciała

Choć wydaje nam się, że głownie komunikujemy się za pomocą języka jesteśmy w błędzie, bo tak naprawdę to mowa ciała wyraża więcej emocji niż słowa. Zainteresowany mężczyzna będzie starał się wywrzeć jak najlepsze wrażenie, wyprostowana postawa ciała, rozpięte ramiona, lekko uniesiona głowa lub lekko pochylona w Twoim kierunku może być sygnałem, że coś jest na rzeczy. Ważna jest również mimika twarzy, jeśli pojawia się na niej uśmiech, źrenice są rozszerzone a brwi uniesione, nieświadomie wysyła sygnał oczarowania.

2. Ciągłe zerkanie i szukanie kontaktu

Wchodzisz do sklepu i czujesz onieśmielony wzrok zza półek, lecz kiedy spoglądasz, On ucieka nim na bok, po to by znów, gdy nie patrzysz wodzić za Tobą. Niektórzy mężczyźni zanim zdobędą się na odwagę wolą z daleka poobserwować „ofiarę”. Takie zachowanie ma na celu zarówno ocenę wizualną jak i wyczucie odpowiedniego momentu, kiedy mogą Cię zaczepić i poprosić o numer. Gdy po raz kolejny wpadacie na siebie, niby przypadkiem, tak naprawdę może być to dobrze przemyślana realizacja planu. Mężczyzna Tobą zainteresowany będzie chciał Cię widywać jak najczęściej, będzie szukał kontaktu zarówno bezpośredniego jak i przez SMS-y by dowiedzie się o Tobie więcej i lepiej Cię poznać.

3. Ach te komplementy!

Nic tak nie działa na kobiety jak czułe słówka, podziwianie urody czy pochwalenie nowej sukienki. Mężczyźni dobrze to wiedzą, wiec oczarowany facet nie będzie ci ich szczędził. Odpowiednio stonowane potrafią działać cuda. Podziwianie pięknych oczu, szczerego uśmiechu jest dla zauroczonego mężczyzny na porządku dziennym, niech nie dziwi Cię ten miły gest z Jego strony.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest